اسپیکر هایی با رقص آب و جلوه های نورانی زیبا

میخواهیم اسپیکرهای زیبایی را معرفی نماییم که نه تنها موسیقی را برای شما پخش می‌نماید بلکه رقص آب را نیز به همراه دارد و با نوردهی‌های زیبا هر کسی را مشتاق به استفاده از آن می‌نماید.

اسپیکر هایی با رقص آب و جلوه های نورانی زیبا

احتمالا تاکنون در سطح برخی از شهرهای دنیا تصاویر و ویدیوهایی از رقص آب‌ها با جلوه‌های نورانی زیبا مشاهده نموده‌اید و موسیقی که در محوطه این جایگاه‌ها پخش می‌گردد آرامش خاطر به شما می‌دهد و برخی افراد به دلیل اشتیاق زیاد چند ساعتی این نوع از مناظر را مشاهده نموده و لذت موسیقی آن را در بر می‌گیرند.

حال می‌خواهیم اسپیکر های زیبایی را معرفی کنیم که نه تنها موسیقی را برای شما پخش می‌نماید بلکه رقص آب را نیز به همراه دارد و با نوردهی‌های زیبا هر کسی را مشتاق به استفاده از آن می‌نماید، این اسپیکرها دارای LEDهای چهار گانه می‌باشند که با موسیقی اونس گرفته و طبق ریتم موسیقی حرکت می‌نمایند و هر از گاهی که شدت صوت بیش از حد گردد آب به حد زیادی اوج می‌گیرد و نور ها نیز به رنگ آبی در می‌آیند و سپس رنگ‌ها تغییر می‌نمایند.

همچنین قابل ذکر است این اسپیکرها دارای محفظه‌ای مستحکم بوده و هیچ‌گاه نگرانی هایی را به همراه ندارد و حتی جالب است بدانید کیفیت مطلوب این اسپیکرها باعث شده خیلی از کاربران برای خرید این بلندگوها سوق پیدا کنند، پس اگر شما هم یکی از دوست داران موسیقی با رقص آبهای نورانی هستید وقت را از دست ندهید و این محصول جذاب را  با قیمت ۶۳ دلار (برای هر جفت) خریداری نمایید.

منبع مطلب: ایران دیجیتال، redferret تاریخ انتشار: ۲۸ آبان ۱۳۹۱

مطالب مرتبط با [اسپیکر هایی با رقص آب و جلوه های نورانی زیبا]

زیباترین اسپیکری که تا به امروز دیده اید

این اسپیکر متفاوت که الماس سیاه ۳ یا Acase Black Diamond III نام گرفته است با نورهای رنگی بسیار زیبای درونش می‌تواند هر کسی را به تحسین وادار نماید. این اسپیکر که به وسیله بلوتوث...

نام (لازم)

پست الکترونیک (لازم)