اسپیکر بلوتوث قابل حمل DA-F60 سامسونگ در راه است

به زودی اولین اسپیکر بلوتوث قابل حمل سامسونگ (Samsung) به همراه قابلیت (NFC (Near Field Communication که می تواند یک Sound bar بی‌سیمی باشد، به بازار عرضه خواهد شد.

اسپیکر بلوتوث قابل حمل DA-F60 سامسونگ در راه است

همانطور که با خبر هستید سال گذشته شرکت سامسونگ (Samsung) اسپیکر و رادیوی بلوتوثی زیبایی با مدل DA-E750 را به بازار عرضه نمود که در کمال تعجب یک اسپیکر قابل حمل بلوتوثی نبود (البته تا به امروز).
بلندگوی بلوتوث DA-F60 اولین اسپیکر بلوتوث قابل حمل شرکت سامسونگ است که از ویژگی‌های آن می توان به پشتیبانی از apt-X codec اشاره نمود، در صورتی که تبلت یا تلفن هوشمند بتواند این اسپیکر را پشتیبانی نماید، کیفیت صدای این اسپیکر بهتر خواهد بود. این اسپیکر قابلیت NFC را نیز پشتیبانی می‌نماید، اسپیکر بلوتوث DA-F60 با پلت فرم SoundShare سامسونگ سازگار بوده و این بدین معناست که می‌تواند به عنوان بلندگوی یک تلویزیون خاص این شرکت، به صورت بی‌سیم و از طریق بلوتوث استفاده گردد. یک باتری در داخل بلندگوی DA-F60 قرار گرفته، که شرکت سامسونگ طول عمر این باتری را برآورد نکرده است، طبق برنامه قرار است اسپیکر DA-F60، در نیمه نخست سال ۲۰۱۳ به بازار عرضه گردد. هنوز قیمت این محصول مشخص نشده است.

منبع مطلب: ictpress تاریخ انتشار: ۱۷ دی ۱۳۹۱

مطالب مرتبط با [اسپیکر بلوتوث قابل حمل DA-F60 سامسونگ در راه است]

اسپیکر Bluetune-solo محصولی رنگارنگ از divoom

اسپیکر Bluetune-solo دیووم برای گجت های بلوتوث دار طراحی شده است تا کاربران با استفاده از آن بتوانند همیشه و همه جا موسیقی دلخواهشان را با کیفیت مناسبی گوش کنند. فناوری بلوتوث...

اسپیکر قابل حمل بلوتوثی Braven 570 معرفی شد

Braven 570 اسپیکر بلوتوث جدید از این شرکت می باشد که با بهره گیری از فناوری بلوتوث می تواند صدای دریافت شده را برای شما پخش نماید، اما چگونه صدا را  دریافت می‌کند؟ با چه دستگاهی...

نام (لازم)

پست الکترونیک (لازم)