اسپیکرهای قابل انعطاف ارائه جدیدی از فوجی فیلم

به تازگی در بین تولید کنندگان گجت های مختلف ارائه محصول تاشو مد شده است و هر کدام در تلاشند تا محصولی متفاوت را ارائه نمایند، البته شاید بیشتر با صفحات نمایش تاشو اشنا شده باشید، شرکت فوجی فیلم (Fuji Film) در اقدامی خلاقانه اسپیکری قابل انعطاف ارائه نموده است.

اسپیکرهای قابل انعطاف ارائه جدیدی از فوجی فیلم

این اسپیکرهای تاشو را می‌توانید به دور خود پیچید و جمع کنید. جالب اینجاست که این اسپیکرها توسط فوجی فیلم (Fuji Film) که بیشتر با دنیای عکاسی مرتبط است ساخته شده است و البته فوجی قصد خود را تولید فیلم‌هایی که مانند یک دیافراگم اسپیکر عمل می‌نمایند، عنوان نموده است، در واقع صفحاتی که بالرزش، تولید صدا می‌نمایند.
این اسپیکر در نمایشگاه تجاری ۲۰۱۳ توکیو به نمایش در آمد، جایی که فوجی از این دیافراگم با نام “Beat” یاد کرده است و استفاده از آن در تولید اسپیکرهای تاشو را خاطرنشان نمود. البته هنوز توضیحات جامعتری در خصوص این اسپیکر عنوان نشده مثلا اینکه این اسپیکر در برابر ضربه چقدر مقاوم نشان می‌دهد و مهم‌تر از آن وقتی به بازار عرضه چه قیمتی برای آن در نظر گرفته خواهد شد؟

منبع مطلب: فارنت تاریخ انتشار: ۱۴ بهمن ۱۳۹۱

مطالب مرتبط با [اسپیکرهای قابل انعطاف ارائه جدیدی از فوجی فیلم]

KAN 200: اسپیکر منعطف به شکل مار

حمل اسپیکر حجیم و سنگین کاری بسیار دشوار می باشد.البته استفاده از این اسپیکرها برای تولید صدای بلند و با کیفیت در محیط‌های بزرگ تنها راه می‌باشد.این مشکل توسط یک شرکت...

اسپیکر تاشوی انعطاف‌پذیر FLYM معرفی شد

این اسپیکر تاشو، حداکثر انعطاف‌پذیری و کارایی را در اختیار کاربر قرار داده و از پوشش صدای مناسبی برخوردار می‌باشد. اسپیکر FLYM از نظر وزن و اندازه سبک‌تر و کوچک‌تر از...

نام (لازم)

پست الکترونیک (لازم)