انتشار بازی Halo 5 در سال ۲۰۱۵ برای Xbox One

مایکروسافت تایید کرد که امسال خبری از Halo 5 نیست…

بازی Halo 5

مایکروسافت تایید کرد که Halo 5 که الان با نام رسمی Halo 5: Guardians شناخته می شود تا پاییز ۲۰۱۵ بر روی Xbox One منتشر نخواهد شد.
مدیر کل ۳۴۳ Industries آقای Bonnie Ross گفت که ساختن Haloای که در ۶۰ فریم بر ثانیه اجرا شود، با وسعت، ویژگی ها و مقیاسی که ما برای بیش از یک دهه رویای آن را داشته ایم قابل چشم پوشی نیست. این وظیفه ای است که ما در ۳۴۳ Industries خیلی جدی به عهده گرفته ایم تا مطمئن شویم که Haloای را ارائه می دهیم که طرفداران مستحق آن هستند.
او ادامه داد Halo 5: Guardians تلاش بسیار بزرگتری نسبت به Halo 4 است. مطمئنا برخی از عناصر اصلی از بازی های قبلی وجود خواهند داشت، ولی ما تلاش زیادی می کنیم تا از تمامی مزایای سخت افزاری و اکوسیستم Xbox One استفاده کنیم تا تجربه و دنیایی بسازیم که شایسته نسل جدید بازی هاست.
Halo 4 که در سال ۲۰۱۲ بر روی Xbox 360 منتشر شد، اولین عنوان Halo بود که برای اولین بار به صورت کامل توسط ۳۴۳ Industries منتشر شد. استودیویی که توسط مایکروسافت تاسیس شد تا توسعه این سری بازی ها را به عهده بگیرد، بعد از این که Bungie، توسعه دهنده اصلی بازی، این کار را رها کرد و رفت سراغ ساختن Destiny.

نویسنده: تاریخ انتشار: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳

مطالب مرتبط با [انتشار بازی Halo 5 در سال ۲۰۱۵ برای Xbox One]

مایکروسافت قیمت و زمان عرضه کنسول Xbox One را اعلام کرد

شما  با پرداخت ۴۹۹ دلار، صاحب یک جعبه‌ استاندارد شامل خود کنسول ایکس‌باکس وان، یک گیم‌پد بیسیم، یک کینکت جدید و یک اشتراک طلایی ۱۴ روزه ایکس‌باکس لایو خواهید شد. همچنین...

نام (لازم)

پست الکترونیک (لازم)