تایپ صحیح با کیبورد smartype

شرکت Keyview برای فراهم آوردن شرایط استانداردِ وضعيت تایپ کردن، یک کیبورد بسيار زیبا و کاربردی طراحی نموده است. این محصول Smartype نام گرفته. در بالای این کیبورد و به موازات کليدهایش يک نمايشگر افقی جاسازی شده و این امکان را به کاربر می‌دهد تا هر آنچه را که تايپ می‌کند با يک نگاه اجمالی به اين نمایشگر، مرور کرده و از درست بودن آن اطمینان حاصل کند.

تایپ صحیح با کیبورد smartype

همه کاربران لپ تاپ ها و رایانه‌های رومیزی را به لحاظ مهارت تايپ کردن می‌توان در سه گروه طبقه‌بندی نمود: گروه اول عده‌ای که در هنگام تایپ نمودن فقط به کليد های کيبرد نگاه می‌کنند، گروه دوم کسانی هستند که تایپ کردن خود را بر روی مانیتور دنبال می‌نمایند و گروه سوم آنهايی هستند که به ازای تایپ نمودن هر حرف و يا کلمه يک بار به نمايشگر نگاه می‌اندازند تا مطمئن شوند صحيح تایپ کرده‌اند.

شرکت Keyview برای فراهم آوردن شرایط استانداردِ وضعيت تایپ کردن برای گروه سوم، یک keyboard بسيار زیبا و کاربردی طراحی کرده است. این محصول Smartype نام دارد. در بالای این کیبورد و به موازات کليدهایش يک مانیتور افقی جاسازی شده و این امکان را به کاربر می‌دهد تا هر آنچه را که تايپ می‌کند با يک نگاه اجمالی به اين نمایشگر، مرور کرده و از درست بودن آن اطمینان حاصل نماید.

در ضمن کاربر می‌تواند ايميل‌ها، فيدها، پست‌های فيسبوک و توييتر خود را از طریق اين مانیتور باریک دنبال نماید و در حین تایپ کردن به راحتی زندگی آنلاین خود را نیز ادامه دهد، با دیگران در ارتباط باشد و از آخرين اخبار و ایمیل‌های فوری خود مطلع گردد.

علاوه بر داشتن طراحی زیبا و سبک، مهمترین مزيت اين کیبورد این است که به دليل نزدیکی منطقه دید چشمی و کارِ دستی کاربر، از حرکات مکرر گردن به سمت پايين و بالا جلوگیری می‌گردد و فرد ديگر از گردن درد و شانه دردهای ناشی از تایپ کردن غیر استاندارد آزرده نخواهد شد، این شرکت ادعا می‌کند که این کیبورد قادر است مهارت کاربران آماتور و سرعت تايپ صحیح کلمات را از طريق کنترل ديد در آنها تقویت نماید.

منبع مطلب: digitaltrends تاریخ انتشار: ۱۳ مهر ۱۳۹۱

مطالب مرتبط با [تایپ صحیح با کیبورد smartype]

CSR باریکترین کیبورد دنیا را معرفی کرد

اگرچه قبل از این کیبورد باریک توسط تولیدکنندگان مختلف ساخت شده است، اما محصولی که شرکت CSR تولید نموده کمی با دیگر کیبورد ها تفاوت دارد. این کیبورد فقط ۰.۵ میلی‌متر ضخامت...

۳۴ درصد افزایش سرعت تایپ با کیبورد KALQ

از وقتی کیبورد QWERTY در اواخر قرن نوزدهم معرفی شد، با وجود چالش‌های فراوان همواره در جایگاه خاص خود قرار داشته است، اما این فناوری به خوبی با تبلت های امروز و سایر دستگاه‌هایی...

طرح کیبوردی با صفحه کلید جوهر الکترونیک

بر مبنای ایده‌ای از دو طراح خلاق، این کیبورد از نمایشگرهای e-ink (مانند کتابخوان کیندل) برای نمایش پویای کلیدها بهره می‌برد که این یعنی شما برای هر نرم افزار می‌توانید...

نام (لازم)

پست الکترونیک (لازم)