کمی درباره اسپیکر فیدلیو HTL9100 فیلیپس

در ادامه این مقاله با ما شوید تا شما را با  اسپیکر Fidelio HTL9100 شرکت فیلیپس، آمیخته ای از هنر و زیبایی آشنا سازیم، ویژگی های ساختاری بسیار زیبای این اسپیکر احتمالا قیمت گران آنرا برایتان توجیح خواهد نمود!

کمی درباره اسپیکر فیدلیو HTL9100 فیلیپس

به دنبال کیفیت صدای عالی و طراحی زیبای اسپیکر می‌گردید؟ شاید بد نباشد نگاهی به Fidelio HTL9100 شرکت فیلیپس بیاندازید. مجموعه‌ای از چهار اسپیکر و یک ساب‌ووفر بی‌سیم تا به صدای سوراند ۵:۱ گوش دهید.

اما نکته جالب در مورد اسپیکرهای فیدلیوی فلیپس اینجا است که چهار اسپیکر به هم متصل شده و یک اسپیکر یک تکه به وجود می‌آورند که می‌توانید آن را جلوی تلویزیون قرار دهید. در مواقع لازم هم دو تا از اسپیکرها جدا شده و به صورت بی‌سیم عمل مینمایند. باطری این دو اسپیکر تا ۱۰ ساعت کار خواهد کرد و برای شارژ هم کافی است آنها را به اسپیکرهای مرکزی متصل نمایید.

فیلیپس می گوید درون اسپیکرها سنسور جهت‌یابی قرار داده که صدای سوراند را با توجه به محل قرار گیری اسپیکرها برای بهترین کیفیت ممکن تنظیم خواهند نمود. امکان پخش به صورت بلوثوت و HDMI هم در آنها فراهم شده است.

اگر به این اسپیکرها علاقمند شده اید، شاید قیمتآن نظرتان را عوض کند! چرا که Fidelio HTL9100 با قیمت ۱۰۷۷ دلار به فروش می‌رسد.

نظر شما در مورد این اسپیکر چیست؟

منبع مطلب: نارنجی تاریخ انتشار: ۶ تیر ۱۳۹۲

نام (لازم)

پست الکترونیک (لازم)