معرفی دوربین های S4800 و FINEpIX S6800 فوجی فیلم

فوجی فیلم (fujifilm) دو دوربین با نامهای فاین پیکس S6800 و S4800 را همراه با لرزشگیرهای قدرتمند و لنزهای پرتوان X30 به بازار ارائه نموده است که در ادامه آنها را معرفی خواهیم نمود.

دوربین های S4800 و FINEpIX S6800 فوجی فیلم

این دو دوربین سری Finepix s دارای فاصله کانونی ۷۲۰/۲۴ یعنی ۳۰ برابر زوم اپتیکال می‌باشند. همچنین دارای حالت سوپر ماکرو هستند که به شما امکان نزدیک شدن به سوژه تا ۱ سانتی‌متر را می‌دهند.

دو دوربین سری FinePix S دوربین هایی همه کاره می‌باشند که کار با آنها راحت بوده و تصاویر بسیار با کیفیتی تولید می‌نمایند که علاقمندان می‌توانند از آن لذت ببرند. این دوربین‌های پر از امکانات با کارایی سریع و راحتی کارکرد، عکس‌های جالبی را در فواصل دور و نزدیک و همین طور عکس‌های فامیلی بیاد ماندنی را به شما هدیه می‌دهند.

دوربین فوجی فیلم S6800 دارای حسگر BSI-CMOS 16 مگاپیکسلی در اندازه ۲.۳/۱ اینچ است که کیفیتی بالا و نویز کم داشته و ایزو را تا ۱۲۸۰۰ بالا می‌برد. اتوفوکوس ۰.۳ ثانیه و زمان روشن شدن ۱ ثانیه و تأخیر بین عکس ۰.۵ ثانیه و عکاسی ۸ فریم در ثانیه (تا ۱۰ فریم در تفکیک کامل) بیانگر سرعت بالا دوربین فوجی فیلم FINEpIX S6800 بوده و خیال کاربر را از عکاسی سریع در شرایط مختلف راحت مینماید. همچنین عکاسی فوق سریع ۶۰ فریم در ثانیه در تفکیک ۱۲۸۰×۹۶۰ و عکاسی ۱۲۰ فریم بر ثانیه در تفکیک ۶۴۰×۴۸۰ از قابلیت‌های دوربین S6800 است.

دوربین فوجی فیلم S4800 دارای حسگر ۱۶ مگاپیکسلی از نوع CCD است و اندازه آن ۳ اینچ است. عکس‌های شارپ و بدون نویز حتی در شرایط نوری کم می‌اندازد و سرعت فوکوس آن ۰.۳ ثانیه، سرعت روشن شدن آن ۱.۳ ثانیه است و برای عکاسی سریع مناسب است.

هر دو دوربین دیجیتال دارای کلید چرخان حالات مختلف عکاسی هستند که کار را با آن آسان می‌نماید. صفحه نمایش S6800 3 اینچی با ۴۶۰ هزار نقطه و دوربین فوجی فیلم S4800 نیز ۳ اینچی اما با ۲۳۰ هزار نقطه می باشد. دوربین عکاسی فوجی فیلم FinePix S6800 دارای کنترل دوتایی زوم برای زوم بهتر و دقیق تر نیز می‌باشد.

FINEpIX S4800 دوربینی است که با زدن یک دکمه روی آن میتوانید فیلم برداری full HD را آغاز کنید. فیلم برداری در دوربین فوجی فیلم FinePix S6800 فول اچ‌دی بوده و در ۶۰ فریم بر ثانیه صورت می‌گیرد. فیلم برداری Slow Motion در ۴۸۰ فریم بر ثانیه می‌تواند بر روی تلویزیون دیدنی باشد.در حین فیلم برداری می‌توانید عکاسی نیز بکنید. دوربین دیجیتال FinePix S6800 تعدادی امکانات درون دوربین مثل برش و چسباندن فیلم ها را درون خود دارد.

دوربین S4800 Fin Pix توانایی فیلم برداری ۷۲۰p را داراست و توسط آن می‌توانید فیلم‌ها را با خانواده و دوستان خود از طریق پورت mini HDMI روی تلویزیون HD خود تماشا نمایید، دوربین عکاسی فوجی فیلم finepix s4800 دارای سیستم هوشمند شناسایی صحنه‌های فیلم برداری است و دکمه اختصاصی فیلم برداری نیز بر روی خود دارد.

نظر شما در مورد این دوربین ها چیست؟

منبع مطلب: نورنگار تاریخ انتشار: ۲ تیر ۱۳۹۳

مطالب مرتبط با [معرفی دوربین های S4800 و FINEpIX S6800 فوجی فیلم]

دوربین دیجیتال عکاسی XF1 دوربین جدید فوجی فیلم

دوربین دجیتال XF1 فوجی فیلم (fujifilm) در ابعاد ۱۰.۶۷×۶.۱×۳ سانتی‌متر می‌باشد و با ظاهر چرمی طراحی شده است، دارای یک حسگر  ‎۱۲ مگاپیکسلی دو/سوم اینچی، همراه با زوم دستی تا...

نام (لازم)

پست الکترونیک (لازم)