حضور پررنگ شارپ (Sharp) با تلویزیون های ۶۰ و ۷۰ اینچی

شارپ (Sharp) در نمایشگاه CES 2012، تلویزیون های جدید سایز بزرگش، را به نمایش گذاشته بود و قرار است این تلویزیون‌ها در سری “۸ و ۷‎”‎ به بازار عرضه شوند. Sharp اعلام کرده قصد دارد تلویزیون های ۶۰ ، ۷۰ و ۸۰ اینچی خود را ابتدا وارد بازار امریکا کند. این تلویزیونهای فوق‌العاده باریک، سه‌بعدی و هوشمند هستند.

حضور پررنگ شارپ (Sharp) با تلویزیون های 60 و 70 اینچی

تلویزیون‌های سری ۷ شارپ

شارپ (Sharp) اعلام کرده تلویزیون‌های ۶۰ و ۷۰ اینچی سری ۷ خود را وارد بازار امریکا نموده. این دو تلویزیون فوق‌العاده باریک، در طراحی قسمت انتهایی، آلومینیوم براقی دارند و از پلتفرم SmartCentral شارپ که مجهز به نرم افزار‌هایی همچون Netflix ، Hulu ، CinemaNow و Facebook است، نیز بهره برده است.

دو تلویزیون Full HD با مدلهای (۶۰‎” LC-60LE745U و ‎۷۰” LC-70LE745U) مجهز به پنل LED با چیدمان حاشیه ای (Edge LED) می‌باشند. تکنولوژی سه بعدی آنها نیز از نوع Active 3D بوده و با فرکانس ۱۲۰ هرتز تصاویر را نمایش می‌دهند. ۴ ورودی HDMI و Wi-Fi داخلی در هر یک از مدل‌ها تعبیه شده است.

قیمت تلویزیون ۶۰ اینچی سری ۷ شارپ (۶۰‎” LC-60LE745U) معادل ۲,۲۰۰ دلار و قیمت مدل ۷۰ اینچی (‎۷۰” LC-70LE745U) آن ۳,۲۰۰ دلار است.

تلویزیون های سری ۸ شارپ

اما سری ۸ شارپ (Sharp) در ماه آینده و در سه سایز ۶۰ و ۷۰ و ۸۰ اینچی وارد بازار خواهد شد. در سری ۸ شارپ پنل ها مجهز به تکنولوژی ۴ رنگ و موتور پردازش تصویر بوده و دارای چیدمان LED کامل (Full Array) می باشند. هنوز اطلاعات کامل‌تری از سری ۸ شارپ در دست نیست اما قیمت سه مدل ۶۰، ۷۰ و ۸۰ اینچی آن به ترتیب، ۲,۷۰۰، ۳,۸۰۰ و ۶,۰۰۰ دلار خواهد بود.

منبع مطلب: flatpanelshd تاریخ انتشار: ۱۰ فروردین ۱۳۹۱

نام (لازم)

پست الکترونیک (لازم)