شرکت htc هدفون های Beats را از محصولاتش حذف نمود

همانطور که میدانید شرکت اچ تی سی (HTC) تلفن‌های هوشمند جدیدش را با سیستم صوتی Beats و هدفون های خوش صدایش با آن سیم‌های قرمز به فروش می‌رساند، اما دیگر گوشی های نسل بعدش را بدون این هدفون ها ارائه خواهد نمود.

شرکت htc هدفون های Beats را از محصولاتش حذف نمود

از مزیت هایی که کمپانی HTC همیشه روی آن تاکید زیادی داشته است، وجود هدفون های Beats روی اسمارت‌فون‌هایش بود. بنا بر قرارداد مشترکی، این شرکت تلفن های هوشمند جدیدش را با سیستم صوتی Beats و هدفون های خوش صدایش با آن سیم‌های قرمز زیبا به فروش می‌رساند.

اما انگار اچ تی سی از این تصمیم خود پشیمان شده و مدل‌های Sensation XL و Rezound جزو آخرین مدل‌هایی بودند که با این هدفون‌ها ارایه می‌گردند.

شرکت HTC اظهار میدارد به این نتیجه رسیده که مشتری‌ها تلفن را بر اساس هدفون انتخاب نمی‌نمایند و حتی برند مشهوری همچون Beats هم سبب نمی‌گردد که مبنای تصمیم‌گیری مشتریها تغییر کند.

به همین سبب HTC تصمیم گرفته از این به بعد هدفون Beats را روی تلفن ها قرار نداده و مشتریها در صورت تمایل می توانند هدفون را جداگانه خریداری نمایند.

از جهتی این تصمیم HTC سوالات زیادی را در مورد روند تصمیم‌گیری این شرکت به وجود آورده است. این شرکت سال قبل ۳۰۰ میلیون دلار صرف خرید ۵۱ درصد سهام شرکت Beats نموده تا فناوری و هدفون‌هایش را در محصولات خود استفاده نماید.

اینطور به نظر می‌رسد که فروش پایین محصولات این شرکت به خصوص مدل Rezound باعث شده که HTC این تصمیم را اتخاذ نماید.

منبع مطلب: cnet تاریخ انتشار: ۱۰ خرداد ۱۳۹۱

مطالب مرتبط با [شرکت htc هدفون های Beats را از محصولاتش حذف نمود]

همه آنچه باید درباره Beats By dr.dre بدانید

Dr. Dre در اشاره ای در مورد هدفون بیتس از بیان زیر استفاده کرده است: “مردم همه موسیقی را نمی‌شنوند. خواننده‌ها و سازندهای آهنگ در استودیو سخت کار می‌کنند تا کار خود را...

همکاری Monster با Dr‪.‬ Dre و سه هدفون جدید Beats

همکاری شرکت Monster با Dr‪.‬ Dre برای تولید هدفون ها و اسپیکر های بیتس (Beats) آنچنان موفقیت‌آمیز بوده که این شرکت به فکر توسعه آن هم افتاده. به همین مجموعه مانستر اقدام به تشکیل...

نام (لازم)

پست الکترونیک (لازم)