عرضه لامپ های ۵۰ دلاری فیلیپس با عمر نوردهی ۲۰ ساله

شرکت Philips (فیلیپس) قصد دارد به زودی لامپ های ال ای دی جدیدش را به قیمت ۵۰ دلار عرضه کند و نیز تخفیفات ویژه ای را نیز برای خرید آن اعمال نماید.

عرضه لامپ های ۵۰ دلاری فیلیپس با عمر نوردهی ۲۰ ساله

به گزارش بخش خبری کالارنا و به نقل از فارنت: شاید به مناسبت روز زمین باشد که شرکت فیلیپس قصد دارد تا یکی از بهترین لامپ های ال ای دی (LED) خود را با قیمتی کمتر به فروش برساند.

لامپ ال ای دی (LED) جدید فیلیپس (Philips) لامپی ۱۰ واتی دارای ارزش کاری ۳۰ هزار ساعت بوده و بنا به اعلام شرکت سازنده (فیلیپس) در مقایسه با طول عمر متوسط لامپ های رشته‌ای ۶۰ واتی، ارزش طول عمر آن در حدود ۱۶۵ دلار می‌باشد این در حالی است که مشتریان فقط ۵۰ یا ۶۰ دلار برای این نوردهی پرداخت می‌نمایند که کاملا به صرفه خریداران در این دوران اقتصادی است.

شرکت Philips در بیانیه‌ای در این باب اعلام نمود: از آنجایی که لامپ های جدید تا ۸۳ درصد در بهره‌وری انرژی کارآمدتر از لامپ‌های رشته‌ای ۶۰ واتی استاندارد هستند مصرف‌کنندگان اکنون قادرند صرفه‌جویی قابل توجهی را تجربه کنند.

فیلیپس در سال گذشته میلادی پس از برنده شدن در مسابقه بهره‌وری نور، جایزه مدیریت انرژی را نیز از وزارت انرژی آمریکا به مبلغ ۱۰ میلیون دلار دریافت نمود.

منبع مطلب: فارنت تاریخ انتشار: ۷ اردیبهشت ۱۳۹۱

مطالب مرتبط با [عرضه لامپ های ۵۰ دلاری فیلیپس با عمر نوردهی ۲۰ ساله]

معرفی لامپ هزاره سومی Hue bulb فیلیپس

شرکت فیلیپس (philips) نهم آبان امسال از لامپ جدید خود که Hue bulb نام دارد رونمایی نمود. این لامپ به گونه‌ای طراحی شده که می‌توان با تلفن همراه هوشمند یا تبلت آن را تنظیم نمود...

نام (لازم)

پست الکترونیک (لازم)