معرفی مانیتور ThinkVision LT3053p لنوو

لنوو (Lenovo) معرفی می‌کند: مانیتور ThinkVision LT3053p برای حرفه‌ای ها. این یک مانیتور ۳۰ اینچی می‌باشد که برای کاربری حرفه ای و مخصوص فعالیتهایی که در آن حساسیت به رنگ مهم است، می‌باشد.

مانیتور ThinkVision LT3053p لنوو

مانیتور ThinkVision LT3053p لنوو قیمت جالب توجهی دارد که البته مخاطب ان خاص است و مورد دور از انتظار هم نیست. قیمت تعیین شده ۱۵۹۹ دلار می باشد و هم اکنون در بازار قابل خریداری می‌باشد. این مانیتور دارای ویژگی های قابل توجهی همچون پشتیبانی از ۹۹ درصد طیف Adobe RGB و البته ۱۰۰ درصد طیف Standard RGB، است

مانیتور Lenovo ThinkVision LT3053p دارای یک پنل AH-IPS با رزولوشن ۲۵۶۰×۱۶۰۰ پیکسل و نسبت تصویر ۱۶:۱۰ می‌باشد. نسبت کنتراست ایستا ۱۰۰۰:۱ و نسبت کنتراست پویا ۳,۰۰۰,۰۰۰:۱، عمق رنگ ۱.۰۷ میلیارد، زاویه دید ۱۷۸ درجه از هر جهت و روشنایی cd/m2 300 نیز از مشخصات این مانیتور لنوو می‌باشد.

در بخش ارتباطی این محصول دارای یک پورت HDMI 1.4، یک پورت VGA، یک اتصال‌دهنده DisplayPort و DVI-D و یک USB-hub با ۵ اسلات (دو اسلات USB 2.0 و ۳ اسلات USB 3.0) می‌باشد.

ThinkVision LT3053p دارای قابلیت تصویر در تصویر است، پس کاربر می‌تواند مطمئن باشد که نیازی به مانیتور دوم هم نخواهد داشت. بدون شک این محصول لنوو یک مانیتور بسیار خوب و مناسب برای بسیاری از حرفه‌ای هاست.
نظر شما در مورد این محصول چیست؟

منبع مطلب: slashgear تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۳۹۳

نام (لازم)

پست الکترونیک (لازم)