ماوس Ego، ماوسی چند کاره است

اگر فکر می‌کنید دیگر در ارائه خلاقیت در زمینه لوازم جانبی به نقطه آخر رسیده‌ایم، بهتر است در ایده خود تجدید نظر نمایید، یک ماوس جدید با نام ego وارد عرصه فناوری شده که در ظاهر فقط یک ماوس ساده به نظر می‌رسد اما در حقیقت کاربردهای فراوانی دارد.

ماوس Ego، ماوسی چند کاره است

با توسعه سیستم‌عامل‌ها، ماوس به یک ابزار بسیار پرکاربرد تبدیل شده که البته می‌تواند قابلیت‌های زیادی را با خود به همراه داشته باشد به همین منظور یک ماوس جدید با نام ego وارد دنیای فناوری شده که در ظاهر فقط یک موس ساده به نظر می‌رسد اما در حقیقت یک وسیله بسیار کاربردی می‌باشد.
این محصول علاوه بر قابلیت‌هایی که یک ماوس دارد دارای حافظه ۸ گیگابایتی، یک دوربین vga و همین طور قابلیت تشخیص حرکت دست می‌باشد و می‌تواند به عنوان یک ماوس سه بعدی استفاده گردد به طوریکه کاربر تنها با در دست گرفتن آن و حرکت دست خود در فضا تجربه یک موس سه بعدی را کسب می‌کند البته قابلیت‌های این محصول به همین جا ختم نمی‌شود و این ماوس هوشمند می‌تواند علاوه بر ذخیره کلیه کلمات عبور کاربر، صفحات اینترنتی ذخیره شده و مورد علاقه شما را به خاطر بسپارد.
این ماوس هوشمند همچنین می‌تواند به عنوان ریموت کنترل لوازم الکترونیکی همچون تلویزیون استفاده شود این دستگاه تا ۴۴ روز آینده و با قیمتی در حدود ۱۰۶ دلار به فروش خواهد رسید.

منبع مطلب: ایستگاه آی تی تاریخ انتشار: ۱۱ اسفند ۱۳۹۱

مطالب مرتبط با [ماوس Ego، ماوسی چند کاره است]

برای استفاده از ماوس Mycestro باید آن را بپوشید!

ماوس‌های سنتی از محدودیت‌هایی برخوردارند که منجر به طراحی و ساخت ماوس Mycestro شده‌اند، طراحی این فناوری توسط شرکت Innovative Developments LLC برای حدود دو سال به طول انجامیده و نمونه...

چگونه یک ماوس (mouse) مناسب خریداری کنیم؟

اندازه ماوس جهت راحتی بیشتر مهم است شاید تا به حال به این موضوع توجه نکرده باشید که ماوس ها اندازه‌های مختلفی دارند. دلیل آن به اندازه متفاوت دست‌های افراد مربوط می‌گردد....

نام (لازم)

پست الکترونیک (لازم)