معرفی ماوس HP با فناوری ان اف سی (NFC)

شرکت اچ پی (HP) به این نتیجه رسیده است که هنگام استفاده از ماوس های بی سیم بلوتوث، وقتمان را برای برقراری ارتباط بین ماوس و کامپیوتر تلف می‌نماییم و به دنبال راه‌حلی بوده تا موس های بی سیم سریع تر به کامپیوتر متصل شوند.

معرفی ماوس HP با فناوری ان اف سی (NFC)

به همین منظور این موس جدید اچ پی (HP) به تکنولوژی ان اف سی (NFC) مجهز شده و حالا برای برقراری ارتباط بین ماوس و کامپیوتر کافی است آنها را به هم بزنید تا ارتباط بین آنها برقرار گردد.

قابل ذکر است که HP هنوز فکر آن طرف ماجرا را نکرده است، یعنی برای این منظور لازم است که لپ‌تاپ‌مان هم دارای ان اف سی (NFC) باشد، که البته این روزها هنوز فراگیر نشده است. اما اگر ان اف سی ندارید، جای نگرانی نیست. می‌توانید این ماوس ۳۹ دلاری را با همان روش قدیمی از طریق بلوتوث به لپ‌تاپ متصل نمایید و از آن استفاده کنید.

شاید فعلا محصولی کاربردی به حساب نیاید اما کم کم باید فناوری ان اف سی را در بقیه گجت‌های اطراف‌مان هم ببینیم و این تازه شروع‌اش است.

منبع مطلب: engadget تاریخ انتشار: ۱۲ مهر ۱۳۹۱

مطالب مرتبط با [معرفی ماوس HP با فناوری ان اف سی (NFC)]

فناوری ان اف سی (NFC) چیست و چگونه عمل میکند؟

همانطور که قبلا اشاره نمودیم: زمانیکه صحبت از ان‌اف‌سی در موبایل می‌شود، بیشتر درباره پرداخت‌های الکترونیک می‌شنویم زیرا این، مهمترین کاربرد NFC در آینده می‌باشد....

نام (لازم)

پست الکترونیک (لازم)