معرفی مرطوب کننده هوای متصل به رایانه یوکر

مرطوب کننده هوای UCARE هوا را مرطوب نموده و علاوه بر ایجاد محیطی مناسب باعث می‌گردد پوست شما خشک نشود و همچنین از سرماخوردگی جلوگیری می‌نماید. جهت استفاده کافیست آن را به پورت USB رایانه خود وصل نمایید.

معرفی مرطوب کننده هوای متصل به رایانه یوکر

خوب است در محیطی که فعالیت می‌کنیم به هوای آن محیط توجه نماییم به این دلیل که یک هوای خوب و مناسب باعث می‌گردد که بهتر و با کارایی بیشتر به انجام فعالیت‌های خود برسیم. مرطوب کننده هوای UCARE هوا را مرطوب نموده و علاوه بر ایجاد محیطی مناسب باعث می‌گردد پوست شما خشک نشود و همچنین از سرماخوردگی جلوگیری می‌نماید.
این مرطوب کننده هوا می‌تواند به راحتی به USB دستگاه شما متصل گرددد و نیازی به هیچگونه تغذیه جداگانه برای آن نمی‌باشد و از مزیت‌های بزرگ این دستگاه است به این دلیل که می‌تواند همیشه در کنار شما باشد و در هر مکانی هوای محیط فعالیت شما را مناسب نگه دارد.

این دستگاه بسیار کوچک عملکرد مناسب داشته و براحتی قابل حمل می‌باشد، شما می‌توانید آن را همیشه در کنار خود داشته باشید ابعاد این مرطوب کننده فقط ۷سانتی‌متر در طول، عرض و ارتفاع می‌باشد. در کنار این سایز کوچک می‌تواند این دستگاه ساعت ها برای شما بدون اضافه کردن آب کار نماید.
این دستگاه دارای ۱۲ ماه گارانتی اسپیرو میباشد.

 

خرید مرطوب کننده هوای UCARE

خرید مرطوب کننده هوای UCARE

دستگاه مرطوب کننده یوکر از پلاستیک بسیار با کیفیت ساخته شده که ظاهری بسیار شکیل به این مرطوب کننده می‌دهد. از جنس پلاستیک بودن این دستگاه باعث می‌شود شما به راحتی و بدون هیچ گونه ترس از شکسته شدن آن بتوانید آن را با خود حمل نمایید.

منبع مطلب: کالارنا تاریخ انتشار: ۹ دی ۱۳۹۱

نام (لازم)

پست الکترونیک (لازم)