معرفی هدفون Monster iSport مخصوص ورزشکاران

می‌خواهیم هدفون Monster iSport را به شما معرفی نماییم که برای هر سلیقه‌ای آماده به کار شده است و شما با استفاده از آن روح تازه‌ای از مفهوم هدفون را در بر می‌گیرید.

معرفی هدفون Monster iSport مخصوص ورزشکاران

انتخاب یک هدفون خوب و عالی همیشه یکی از دغدغه‌هایی بوده که کاربران با آن دست و پنجه نرم می‌نمایند چرا که برخی افراد این هدفون ها را در مواقع ضروری به کار می‌گیرند و برخی افراد نیز آن را برای گوش دادن به موسیقی در اوقات فراقت خود انتخاب می‌نمایند که در نهایت باید با یک انتخاب خوب به هدف خود شلیک نمایید تا بتوانید به خوبی آنچه را که در نظر دارید را بدست آورید.

حال می‌خواهیم هدفون Monster iSport را به شما معرفی نماییم که برای هر سلیقه‌ای آماده به کار شده و شما با استفاده از آن روح تازه‌ای از مفهوم هدفون را در بر می‌گیرید، مزیتی که Monster iSport را از دیگر رقبا متمایز می‌سازد ضد آب بودن آن می‌باشد که البته لازم به ذکر است این هدفون به گونه ای از نفوذ رطوبت به گوش نیز جلوگیری می‌کند.

طراحی این هدفون به دست SportClip صورت گرفته و به گفته این شرکت طراحی و سبک پیاده‌سازی این محصول ببیشتر برای ورزشکاران است چرا که ورزشکاران در هر لحظه به جنبش می‌پردازند و اگر یک هدفون معمولی مورد استفاده قرار گیرد نمی‌تواند طی این جنبش دوام بیاورد و به طوری که از گوش شما خارج می‌شود، ولی هدفون Monster iSport دارای حلقه‌های منحنی شده می‌باشد که شما با استفاده از آن دیگر دغدغه مشکلات ذکر شده را نخواهید داشت.

جالب است بدانید این هدفون (headphone) از سیستم صوتی مناسبی برخوردار می‌باشد که به جرات می توان گفت صدای این هدفون هیچ آسیبی به گوش شما نمی‌رساند بلکه از کیفیت مرغوب آن نیز لذت کافی را خواهید برد، این محصول با امکانات ذکر شده در مدل ضد آب، دارای قیمت ۷۹ دلار می‌باشد.

منبع مطلب: ایران دیجیتال تاریخ انتشار: ۲۲ آبان ۱۳۹۱

مطالب مرتبط با [معرفی هدفون Monster iSport مخصوص ورزشکاران]

هدفون بی سیم مانستر برای نوکیا در نمایشگاه CES

این هدست نیز همچون مدل‌های قبلی در رنگ‌های متنوع و هماهنگ با گوشی‌های هوشمند Lumia 920 تولید شده و در طراحی و ساخت آن دستیابی به بالاترین کیفیت صدا در محصولات نوکیا مد نظر...

همکاری Monster با Dr‪.‬ Dre و سه هدفون جدید Beats

همکاری شرکت Monster با Dr‪.‬ Dre برای تولید هدفون ها و اسپیکر های بیتس (Beats) آنچنان موفقیت‌آمیز بوده که این شرکت به فکر توسعه آن هم افتاده. به همین مجموعه مانستر اقدام به تشکیل...

نام (لازم)

پست الکترونیک (لازم)