ارائه تاچ پد و دو ماوس لمسی بی سیم برای Windows 8 توسط لاجیتک

سه محصول جدید از شرکت لاجیتک (Logitech) که برای استقبال از ویندوز ۸ طراحی شده‌اند، رونمایی شدند. ماوس های Logitech Touch Mouse T620 و Zone Touch Mouse T400 دارای سطحی حساس به ضربه می‌باشند که برای راحت‌تر شدن کاربری در محیط ویندوز ۸ در نظر گرفته شده است. تاچ پد قابل شارژ و بی‌سیم T650 هم دارای سطحی شیشه‌ای و لمسی است که برای انجام حرکات کنترلی جدید ویندوز ۸ مناسب می‌باشد.

ماوس لمسی T620 لاجیتک

ماوس لمسی T620 لاجیتک سطحی تمام لمسی داشته و لبه‌های آن هم لمسی می‌باشد و به وسیله لیزر، موقعیت انگشت را تشخیص می‌دهد. یک کلید میانبر هم برای صفحه‌ی استارت ویندوز ۸ پیش‌بینی شده است. گیرنده‌ی موس بی سیم به گونه‌ای توسط لاجیتک طراحی گردیده که برای کار به مدت ۶ ماه فقط دو عدد باتری سایز AA (قلمی) نیاز دارد. البته می‌توان با یک باتری هم از آن استفاده کرد و ماوس را سبک‌تر کرد که در این صورت باتری برای کارکرد ۳ ماهه کافی می‌باشد.
Zone Touch Mouse T400 نام کامل مدل بعدی می‌باشد که همانطور که از نامش پیداست، تمام سطح آن لمسی نمیباشد و تنها چند ناحیه‌ی سطح آن لمسی است. در واقع بخش میانی که معمولاً محل قرار گرفتن چرخ موس است، با یک سطح لمسی پلاستیکی و زبر (دارای بافت) جایگزین شده است. گیرنده‌ی این موس هم به خوبی طراحی شده و البته عمر کارکرد آن بیشتر است و به ۱۸ ماه هم می‌رسد.

Zone Touch Mouse T400
در اخر هم تاچ پد لمسی T650 است که شبیه Magic Trackpad کمپانی اپل در سال۲۰۱۰ عمل نموده و چیزی که معمولاً در لپ‌تاپ‌ها کاربرد دارد را به جای موس معرفی می‌نماید. این تاچ پد از ۱۳ حرکت کنترلی در ویندوز ۸ پشتیبانی نموده و توسط USB قابل شارژ می‌باشد. شارژ کامل برای یک ماه استفاده کافی است.

T650
ماوس های معرفی شده برای پیش‌فروش آماده شده‌اند و ۶۹.۹۹ دلار و ۴۹.۹۹ دلار قیمت دارند. تاچ‌پد هم با قیمت ۷۹.۹۹ دلار پیش فروش می‌گردد.

منبع مطلب: slashgear تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۳۹۱

مطالب مرتبط با [ارائه تاچ پد و دو ماوس لمسی بی سیم برای Windows 8 توسط لاجیتک]

ماوس Ultrathin Touch لاجیتک معرفی شد

شرکت لاجیتک (Logitech) برخی از بهترین ماوس های موجود در بازار برای بازی و استفاده عادی در کنار کامپیوتر را ساخته و سال هاست به این امر مشغول است. موس جدید با طراحی خاص برای...

ورود به دنیای لمسی ویندزو ۸ با ماوس لاجیتک T620

با ارائه ویندوز ۸ و قابلیت‌های جدیدی که در این سیستم‌عامل قرار گرفته، تهیه یک ماوس مناسب با آن، خالی از لطف نیست. ماوس جدید شرکت لاجیتک با نام Touch Mouse T620 طراحی بسیار زیبایی...

نام (لازم)

پست الکترونیک (لازم)