هدست G4ME ZERO سنهایزر برای گیمرها

سنهایزر (sennheiser) را علاقمندان به موسیقی و بازیخورهای حرفه‌ای به خوبی می‌شناسند و از محصولاتش استفاده کرده‌اند، اخیرا این شرکت اقدام به معرفی هدست G4ME ZERO نموده که در نوع خود بی‌نظیر است و علاقمندان سنهایزر را حسابی غافلگیر نموده است.

هدست G4ME ZERO سنهایزر

هدست G4ME ZERO برای کاربران تخصصی با همکاری متخصصان Io-Interactive طراحی شده است و به گفته کارشناسان، راحت‌ترین، باکیفیت‌ترین و بهترین هدفون در بازار جهانی است.

این هدست در قسمت گوشی خود شامل چندین لایه می‌شود که بخش بیرونی آن به گونه‌ای طراحی شده است که به راحتی حالت گوش هر یک از کاربران را به خود می‌گیرد. این لایه‌ها باعث می‌شوند تا کاربر هیچ صدایی از محیط بیرون نشنود و خود را به طور کامل در دنیای بازی احساس کند، بر این اساس می‌توان به صورت روزانه از این هدفون با کمترین تاثیر روی گوش استفاده کرد.

همچنین مخمل و پد نرم روی هدفون در تماس با گوش، تجربه دوست داشتنی از یک صدای با کیفیت را عرضه مینماید. آنقدرها هم سنگین نیست (۳۱۲ گرم) تا استفاده درازمدت را برای کاربر تلخ کند. همچنین با دسته های کنسول های جدید بازی سازگاری خوبی دارد.

سیم هدفون به رنگ مشگی با دور قاب سفید که پد داخلی آن به رنگ قرمز با گوش مستقیما تماس دارد. امپدانس هدفون ۱۵۰ اهم، با فرکانس ۱۰ تا ۲۶۰۰۰ هرتز و سطح فشار صوتی ۱۰۸ dB می‌باشد، میکروفن این هدست دارای فناوری حذف نویز می‌باشد و حساسیت ‎  -۳۸ dBVدر ۹۴‎ dBSPL و پاسخ فرکانسی آن ۵۰ تا ۱۶۰۰۰ هرتز می‌باشد.

فعال و غیر فعال شدن هدفون هنگام قرار دادن و یا برداشتن از گوش از دیگر ویژگی های این هدست است. فناوری موسوم به E.A.R نیز در این هدفون وجود دارد و بدنی معناست که فقط صدای تولید شده را می‌شنوید و نویز و صدای اطراف را نخواهید داشت. دگمه کم و زیاد کردن صدا نیز روی هدفون تعبیه شده است.

داشتن دو جک یکی برای هدفون و یکی برای میکروفون کاربر حرفه ای را راضی می کند تا در صورت لزوم از یکی از آنها و یا هر دو بهره ببرد. اتصال آن به دسته کنسول های جدید بازی مانند پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان معرکه است.

قیمت هدست G4ME ZERO سنهایزر ۲۷۹.۹۵ دلار تعیین شده است. نظر شما در مورد این محصول چیست؟

منبع مطلب: slashgear تاریخ انتشار: ۲۶ تیر ۱۳۹۳

مطالب مرتبط با [هدست G4ME ZERO سنهایزر برای گیمرها]

بررسی هدفون HD 800 سنهایزر

قصه پیدایش HD800 سنهایزر از یک ایده آغاز شد: ایده ساخت هدفونی که ورای هدفون های عادی باشد و تکامل واقعی صدا را عینیت بخشد. رویای آفرینش یک ابزار صوتی که صدا را به گونه‌ای...

مختصری از هدفون سنهایزر (Sennheiser) مدل HD 700

طراحی هدفون سنهایزر (Sennheiser) مدل HD 700 هدفون Sennheiser HD 700 یک هدفون سایز بزرگ اما بسیار سبک است و فقط ۲۷۲ گرم وزن دارد. بالشتک‌های گوشی این هدفون ازجنس چرم مخملی است و به دلیل...

هدفون های Momentum و CX890i سنهایزر رونمایی شدند

شرکت سنهایزر به تازگی دو محصول جدید را به سری تجهیزات صوتی شخصی خود افزوده است. یکی از این گجت‌ها هدفون Momentum می‌باشد که بدنه‌ای از فلز کروم و چرم مرغوب دارد. در این هدفون...

نام (لازم)

پست الکترونیک (لازم)