هدفون های Momentum و CX890i سنهایزر رونمایی شدند

اگر از شنودگان حرفه‌ای موسیقی باشید، حتما با عنوان سنهایزر (Sennheiser) آشنایی دارید، این شرکت به تازگی دو محصول جدید را به سری تجهیزات صوتی شخصی خود افزوده است.

هدفون های Momentum و CX890i سنهایزر رونمایی شدند

شرکت سنهایزر به تازگی دو محصول جدید را به سری تجهیزات صوتی شخصی خود افزوده است. یکی از این گجت‌ها هدفون Momentum می‌باشد که بدنه‌ای از فلز کروم و چرم مرغوب دارد. در این هدفون سنهایزر می‌توانید با استفاده از جک ۳.۵ میلی متری، از قابلیت کنترل راه دور Optical Smart نیز بهره ببرید. محصول بعدی هم یک هدفون درون گوشی یا ایرفون با نام CX890i می‌باشد. این ایرفون از روکشی شیشه مانند پوشیده شده و استقامت و دوام بالایی دارد. به علاوه با سیستم تضعیف صدای Passive صداهای محیطی به شکل موثری حذف می‌گردند. پس دیگر در محیط های شلوغ مانند میهمانی یا داخل اتوبوس نیازی نیست که ولوم صدا را بالا ببرید تا صدای آهنگ را واضح‌تر بشنوید.

هر دو این هدفون ها از حالا در بازار بریتانیا یافت می‌شوند و قرار است به زودی وارد بازارهای جهانی هم گردند. اما وقتی صحبت از محصولات سنهایزر می‌شود باید روی قیمت بالا حساب باز کنید.

هدفون CX890i

هدفون Momentum با قیمت ۲۶۰ پوندی و CX890i با قیمت ۱۲۰ پوندی، در قفسه‌های فروشگاه‌ها منتظر خریداران نشسته‌اند. آیا برایتان مهم است موسیقی را با چه هدفونی گوش کنید؟

منبع مطلب: engadget تاریخ انتشار: ۱۲ مهر ۱۳۹۱

مطالب مرتبط با [هدفون های Momentum و CX890i سنهایزر رونمایی شدند]

مختصری از هدفون سنهایزر (Sennheiser) مدل HD 700

طراحی هدفون سنهایزر (Sennheiser) مدل HD 700 هدفون Sennheiser HD 700 یک هدفون سایز بزرگ اما بسیار سبک است و فقط ۲۷۲ گرم وزن دارد. بالشتک‌های گوشی این هدفون ازجنس چرم مخملی است و به دلیل...

نام (لازم)

پست الکترونیک (لازم)