کیبورد ۱۰۰ دلاری Roccat مخصوص بازی خورها عرضه شد

شرکت Roccat بار دیگر کیبورد جدیدی ارائه نموده که مخصوص بازی‌خورها می‌باشد و با طراحی منحصر به فردی که دارد می‌تواند مخاطبین زیادی را جذب خود نماید، این کیبورد جدید با مدل Roccat ISKU FX شناخته خواهد شد و هم اکنون نیز با قیمت ۱۰۰ دلار در دسترس قرار دارد.

کیبورد ۱۰۰ دلاری Roccat مخصوص بازی خورها عرضه شد

این کیبورد دارای ظاهری بسیار جذاب است و با نگارشی که در قالب‌بندی آن بوجود آمده است شکل و ظاهری جدید را به خود اختصاص داده است، همچنین جالب است بدانید که این کیبورد دارای پس‌زمینه‌ای نورانی می‌باشد که تعداد رنگ‌های آن ۱۶٫۸ میلیون رنگ برآورد شده است و شما می توانید با ۶ سطح قابل دسترس آن رنگ‌ها را تنظیم نمایید و کیبورد خود را شخصی‌سازی کنید.

نکته قابل توجه و بسیار جالبی که وجود دارد این است که وقتی شما ماوس و کیبورد Roccat را بر روی یک سیستم داشته باشید و در هنگام بازی (مثلا : World of Warcraft) مورد حمله دشمن قرار بگیرید، کیبورد و ماوس شما نیز به رنگ قرمز و اعلام وضعیت خطر تغییر می‌کند که همین امر موجب جذاب شدن هر چه بیشتر بازی می‌گردد.

نظر شما در مورد این کیبورد چیست؟

منبع مطلب: Roccat تاریخ انتشار: ۲۰ آذر ۱۳۹۱

مطالب مرتبط با [کیبورد ۱۰۰ دلاری Roccat مخصوص بازی خورها عرضه شد]

کیبورد S.T.R.I.K.E 5 مخصوص بازی خورها

کیبورد S.T.R.I.K.E 5 که بیشتر شبیه پنل کنترل جلوی خلبان است امکانات و قابلیت‌های جالبی دارد که می‌تواند توجه هر بازیخوری را به خود جلب نماید، از ویژگی‌های این محصول می‌توان...

گیگابایت از ماوس و کیبوردی ویژه بازی خود رونمایی کرد

این ماوس و کیبورد طوری طراحی شده‌اند که اجازه می‌دهند ابزارهای دیگر را به آن اضافه نمود و از سوی دیگر به شکل ارگونومیک آنها را تنظیم کرد. موس Aivia Krypton در وزن‌های ۱.۸ و...

نام (لازم)

پست الکترونیک (لازم)