فراسو کیبورد بلوتوث ۶۵۵۰ مخصوص تبلت و موبایل را معرفی نمود

در عصر حاضر بسیاری از کارها به خاطر مزیت‌های فراوان با اسمارت فون‌ها و تبلت ها انجام می‌شود. در کنار آنها یک کیبرد بی سیم، نازک و سبک می‌تواند کمک شایانی در کاربری ایجاد نماید به همین منظور شرکت فراسو اقدام به عرضه کیبورد بلوتوث FCR-6550BT نموده است.

فراسو کیبورد بلوتوث 6550 مخصوص تبلت و موبایل را معرفی نمود

با بهره‌گیری از این کیبورد می‌توان علاوه بر تایپ، کنترل دستگاه را نیز به دست گرفت که امکاناتی از جمله دکمه خانه در آيفون، کم و زیادکردن نور صفحات، پخش موسیقی، قطع صدا و … از آن جمله است.
کیبورد ۶۵۵۰ فراسو به راحتی با تمامی سیستم‌های‌عامل انواع رایانه‌ها و اسمارت فونها هماهنگ می‌گردد. این کیبورد قادر است تا فاصله ۲۰ متر اتصال خود به دستگاه را حفظ نماید. نحوه کار با این کیبورد نیز بسیار ساده بوده و با روشن شدن متصل می‌گردد.
ابعاد این کیبورد  ۱۸×۱۰۳×۲۸۴ است که میتوان به راحتی با آن کار کرد و برای حمل کردن نیز مناسب است و همچنین با وزن ۳۱۵ گرم یک ابزار سبک است که می توان آن را به مدت طولانی و بدون خستگی در دست نگه داشت.

منبع مطلب: اسپیرو تاریخ انتشار: ۱۶ دی ۱۳۹۱

مطالب مرتبط با [فراسو کیبورد بلوتوث ۶۵۵۰ مخصوص تبلت و موبایل را معرفی نمود]

کیبورد myType را تا کنید و در جیبتان بگذارید

این کیبورد جیبی تاشونده، به صورت بیسیم و با استفاده از بلوتوث قادر است به آیفون، آیپد نسل ۲، ۳ و ۴، آیپد مینی، آیپاد تاچ، اندرویدی ها و تبلت های ویندوز ۸ متصل گردد. هنگامی...

ارائه کیبورد مینی بلوتوثی توسط FAVI

این کیبورد کوچک با استفاده از تکنولوژی بلوتوث اتصال برقرار می‌کند این بدان معناست که می‌توان از این صفحه کلید در دستگاه‌های IOS و کامپیوترها استفاده نمود. این کیبورد...

نام (لازم)

پست الکترونیک (لازم)