گیگابایت از ماوس و کیبوردی ویژه بازی خود رونمایی کرد

شرکت گیگابایت (gigabyte) از کیبورد و ماوس مخصوص بازی خود با نام‌های Aivia Osmium Mechanical و Aivia Krypton رونمایی نمود.

ماوس Aivia-Krypton گیگابایت

این ماوس و کیبورد طوری طراحی شده‌اند که اجازه می‌دهند ابزارهای دیگر را به آن اضافه نمود و از سوی دیگر به شکل ارگونومیک آنها را تنظیم کرد.
موس Aivia Krypton در وزن‌های ۱.۸ و ۵.۳ گرم ارایه شده و به بازیکنان اجازه می‌دهد که وزن مطلوب خود را برای بازی انتخاب نمایند. بر این اساس بازیکنان می‌توانند وزن ماوس خود را بین ۱.۸ تا ۳۹ گرم با افزایش ۳۵ گرم اضافی تنظیم نماید.

کیبورد Aivia Osmium Mechanical گیگابایت هم از کلیدهای سوییچ Cherry Red بهره می‌برد، طراحی این کیبورد به گونه‌ای می‌باشد که به سرعت نسبت به لمس عکس‌العمل نشان می‌دهد و قابلیت اتصال USB3.0 را داراست.

اطلاعات بیشتر راجع به قیمت و زمان دقیق عرضه این ماوس و کیبورد منتشر نشده است.

کمپانی فناوری‌های گیگابایت (Gigabyte Technology) در سال ۱۹۸۶ میلادی در شهر تایپه کشور تایوان تاسیس شد، این شرکت سازنده سخت‌افزار کامپیوتر است که از معروف‌ترین محصولات این شرکت می‌توان به مادربرد اشاره نمود.

کیبورد gigabyte aivia osmium

منبع مطلب: موبنا تاریخ انتشار: ۱ آبان ۱۳۹۱

مطالب مرتبط با [گیگابایت از ماوس و کیبوردی ویژه بازی خود رونمایی کرد]

ماوس ۷۰۰M کوگار (Cougar) انعطاف پذیر و سریع

طراحی ماوس مخصوص بازی ۷۰۰M محصول کوگارهمچون یک ماشین کشتار است و بسیار شبیه به سری RAT ماوس های شرکت MadCatz می‌باشد و با داشتن چندین قطعه قابل تنظیم و انعطاف‌پذیر، این امکان...

ماوس پرزنتر Aivia Neon گیگابایت معرفی شد

کارایی این سیستم به این صورت است: زمانی که ماوس بر روی سطح میز یا موس پد قرار دارد مثل یک موس لیزری با دقت ۱۲۰۰ DPI در دو وضعیت بی سیم و سیم‌دار کار می‌کند و مجهز به کلیدهای...

معرفی ماوس گیمینگ ریزر (Razer) مدل Ouroboros

همچون ماوس‌های دیگر ریزر که نام آنها از مارهای افسانه‌ای گرفته شده، Ouroboros نیز نام یک مار افسانه‌ای است که در تصاویر دم خود را گاز گرفته و شاید به دلیل فرم‌پذیری این ماوس...

نام (لازم)

پست الکترونیک (لازم)