KAN 200: اسپیکر منعطف به شکل مار

شرکت K-Array ایتالیا به جای اسپیکرهای سنگین، بلندگویی منعطفی همانند یک مار ارائه کرده است، تا حمل و نقل ان بسیار ساده باشد. نام این محصول جالب اسپیکر KAN200 می‌باشد.

KAN 200: اسپیکر منعطف به شکل مار

حمل اسپیکر حجیم و سنگین کاری بسیار دشوار می باشد.البته استفاده از این اسپیکرها برای تولید صدای بلند و با کیفیت در محیط‌های بزرگ تنها راه می‌باشد.این مشکل توسط یک شرکت ایتالیایی حل شد و به جای اسپیکرهای سنگین بلندگوی منعطفی همانند یک مار ساخته شده است.
این اسپیکر که KAN200 نام دارد می‌تواند دور اجسام دیگر پیچیده شود و به راحتی صدای با کیفیت تولید نماید.این اسپیکر که ۶٫۶ پا طول دارد می تواند صدا را به طور مستقیم تا ۲۰۰ پا بفرستد. محدوده فرکانس کاری این بلندگو بین ۱۵۰ هرتز تا ۱۸ کیلوهرتز می‌باشد. قیمت فروش KAN200 در حدود ۸۹۹ دلار می‌باشد.

منبع مطلب: ایستگاه آی تی تاریخ انتشار: ۹ تیر ۱۳۹۲

مطالب مرتبط با [KAN 200: اسپیکر منعطف به شکل مار]

اسپیکرهای قابل انعطاف ارائه جدیدی از فوجی فیلم

این اسپیکرهای تاشو را می‌توانید به دور خود پیچید و جمع کنید. جالب اینجاست که این اسپیکرها توسط فوجی فیلم (Fuji Film) که بیشتر با دنیای عکاسی مرتبط است ساخته شده است و البته...

اسپیکر با ظاهر اتو برای محصولات اپل

محصولات شرکت اپل (Apple) آنقدر پرطرفدار و محبوب شده‌اند که شرکت‌های مختلف برای آنها لوازم جانبی اختصاصی طراحی و تولید می‌نمایند. در این میان اسپیکر های قابل حمل اما متقاضی...

نام (لازم)

پست الکترونیک (لازم)