هدفون پایونیر Pioneer SE-NC21M هدفونی مسافرتی

یکی از لذتهای خوشایند یک علاقمند موسیقی می‌تواند یافتن هدفونی زیبا که قابل حمل، بادوام و مسافرتی باشد است. و اگر این هدفون محصول شرکتی خوشنام همچون پایونیر (Pioneer) باشد، دیگر شکی در تصاحب آن باقی نخواهد ماند.

هدفون پایونیر Pioneer SE-NC21M هدفونی مسافرتی

هدفون پایونیر (Pioneer SE-NC21M) که ۱۲۰ دلار قیمت دارد دارای قابیلت حذف صدای مزاحم (noise-canceling) است که قادر است به وسیله سیستم الکترونیکی پایونیر تا ۹۰ درصد صداهای مزاحم محیط را حذف کند‫.‬ شما با قیمتی مناسبتر از بسیاری برندهای موجود در بازار، حتی در فرودگاه یا ایستگاه قطار هم می‌توانید کیفیت صدای عالی و خوش آیندی را بشنوید‫.‬ هدفون Pioneer SE-NC21M به راحتی جمع می‌شود و به همراهش یک جعبه مسافرتی کم حجم هم به شما هدیه می‌شود‫.‬
اگر هم از گروه افرادی هستید که کیفیت موسیقی برایتان حائز اهمیت است و حاضرید کمی بیشتر هزینه کنید ، مدل Pioneer SE‪-‬MJ591 با قیمتی در حدود ۳۰۰ دلار می‌تواند انتخاب مناسبی باشد. این هدفون کاملا از آلومینیوم با کیفیت بالا ساخته شده. با این قاب، کیفیت و استحکام آن به یک اندازه شما را راضی خواهد کرد. درایورهای ۴۰ میلیمتری این هدفون طوری طراحی شده که فرکانس‌های بالا را هم با کیفیت عالی به گوشتان برسانند و شما چیزی از کیفیت موسیقی‌تان را از دست نخواهید داد.

منبع مطلب: نارنجی تاریخ انتشار: ۳۱ فروردین ۱۳۹۱

نام (لازم)

پست الکترونیک (لازم)