آخرین بروزرسانی قیمت و موجودی فروشگاه: پنجشنبه 7 اسفند 1391 / 14:25

فروش، لیست قیمت و خرید کتابخوان

مقایسه کالاها (0)
نمایش:
مرتب کردن بر اساس:
نحوه نمایش: لیستشبکه
کتابخوان انرژی سیستم Energy Sistem Book 1162

آیا تمایل دارید هر کجا که باشید بتوانید به مطالعه بپردازید؟ یکی از انتخاب‌های پیش روی شما دستگاه کتابخوان الکترونیک می‌باشد. کتابخوان انرژی سیستم (Energy Sistem) مدل Book 1162 بهترین گزینه برای مطالعه بدون خستگی چشم می‌باشد، این کتابخوان با فناوری جوهر الکترونیکی (E-Ink) و سیستم ضد بازتاب، خواندن راحت متون در نور مستقیم آفتاب و با هر زاویه دید را م..

نا موجود
کتابخوان انرژی سیستم Energy Sistem Book 2160

اگر از کتابخوان های حرفه‌ای هستید به شما پیشنهاد می‌کنیم این دستگاه کتابخوان الکترونیکی را حتما امتحان کنید، کتابخوان انرژی سیستم (Energy Sistem) مدل Book 2160 با صفحه نمایش کاغذ مانند، مطالعه راحت بدون آسیب زدن به چشم را برایتان فراهم می‌سازد، همچنین با قطر 9 میلیمتر و وزن 184 گرم حمل و نقل کتابخانه تان را برایتان آسان می‌سازد...

نا موجود
کتابخوان انرژی سیستم Energy Sistem Color eReader C4+ Touch

کتابخوان لمسی انرژی سیستم (Energy Sistem Color eReader) مدل C4+ Touch به شما این امکان را می‌دهد که علاوه بر مطالعه کتاب‌هایتان از شنیدن موسیقی و نیز مشاهده فایل‌های ویدئویی و تصویری لذت ببرید...

نا موجود
کتابخوان انرژی سیستم Energy Sistem Color eReader C7+ Touch

در عصر دیجیتالی تولید محتوا نیز ماهیت سنتی خود را در حال دگرگونی می‌یابد و به سرعت محتوای دیجیتال در حال گسترش می‌باشد، در این بستر ابزاری همچون کتابخوان الکترونیک نقش موثری را بازی خواهد نمود. کتابخوان لمسی انرژی سیستم (Energy Sistem) مدل +Color eReader C7 با نمایشگر 7 اینچی رنگی لمسی مقاومتی TFT با رزولوشن 800x480 و ضد بازتاب، از بهترین گزینه‌ها ..

نا موجود
کتابخوان انرژی سیستم Energy Sistem eReader e4 Mini

کتاب خواندن نیز در عصری که گجت‌های هوشمند در آن حرف اول را می‌زنند متحول شده است، کتاب‌ها علاوه بر انتشار به شیوه سنتی به صورت الکترونیک نیز ارائه می‌شوند، ما برای بهره‌برداری از این محتوی دیجیتالی نیازمند کتابخوان الکترونیکی می‌باشیم. کتابخوان انرژی سیستم (Energy Sistem eReader) مدل e4 Mini با طراحی خاص خود مطالعه را در شرایط متفاوت و مدت زمان‌های..

نا موجود
کتابخوان انرژی سیستم Energy Sistem eReader e6

دیگر دوران مطالعه به شیوه سنتی به سر آمده است، محتوی دیجیتال هر روز گسترش بیشتری میابد و در دسترس‌تر از پیش می‌گردد، همچنین گجت‌های مختلفی برای فراهم آوردن راحتی بیشتر در حین مطالعه طراحی شده‌اند. کتابخوان انرژی سیستم (Energy Sistem eReader) مدل e6 طراحی شده است تا شما را قادر سازد در هر موقعیتی به مطالعه خود ادامه دهید...

نا موجود
کتابخوان انرژی سیستم Energy Sistem MP5 Color Book 3044

دیگر دوران کتاب‌های معمولی سر آمده و عصر دیجیتال تمام محتوی را به صورت الکترونیک طلب می‌نماید. در این بین دستگاه‌هایی همچون کتابخوان ها برای دستیابی به دریایی از اطلاعات که در گذشته در کتابخانه‌های بزرگ قابل دسترس بود، راه‌حل مناسبی هستند. کتابخوان الکترونیک و لمسی انرژی سیستم (Energy Sistem) مدل Color Book 3044 قابلیت اجرای کتاب‌های الکترونیکی، کم..

نا موجود
کتابخوان انرژی سیستم Energy Sistem MP5 Color Book 3048

کتابخوان‌های حرفه‌ای همواره این دغدغه را داشته‌اند که بتوانند تعداد زیادی کتاب به همراه خود داشته باشند؛ اما محدودیت‌های زیادی برای این میل وجود دارد. کتابخوان الکترونیکی بهترین راه حل ارائه شده می‌باشد. کتابخوان الکترونیکی و لمسی انرژی سیستم (Energy Sistem) مدل Color Book 3048 علاوه بر اجرای کتاب‌های الکترونیک و کمیک توان اجرای موسی..

نا موجود
کتابخوان انرژی سیستم Energy Sistem Multimedia Color Book 2074

از کتاب‌های الکترونیکی (eBook)، کمیک‌ها، ویدئوها و عکس‌هایتان با کتابخوان Energy Multimedia Color Book 2074 به صورت تمام رنگی لذت ببرید، راهی جدید برای تجربه مالتی‌مدیای سرگرمی. نمایشگر 7 اینچی رنگی، 4GB حافظه داخلی و قابل افزایش تا 16GB با کارت های microSD و پخش‌کننده صوتی (با اسپیکرهای داخلی) تعدادی از ویژگی‌های بسیار خوب کتابخوان Energy Multimed..

نا موجود
کتابخوان انرژی سیستم Energy Sistem Multimedia Color Book 3074

امروزه دیگر دوران کتابهای معمولی به سر آمده و عصر دیجیتال تمام محتوی را به صورت الکترونیک طلب می‌کند، در این بین دستگاه‌هایی همچون کتابخوان ها برای دستیابی به دریایی از اطلاعات که در گذشته در کتابخانه‌های بزرگ قابل دسترس بود، راه‌حل مناسبی هستند. با کتابخوان لمسی انرژی سیستم (Energy Sistem) مدل Color Book 3074 کتابخانه‌ای را به همراه خود به ای..

نا موجود