آخرین بروزرسانی قیمت و موجودی فروشگاه: پنجشنبه 7 اسفند 1391 / 14:25

فروش، لیست قیمت و خرید کارکیت

مقایسه کالاها (0)
نمایش:
مرتب کردن بر اساس:
نحوه نمایش: لیستشبکه
کارکیت بلوتوث پرت Parrot Bluetooth Car Kit MINIKIT Neo

بدون آنکه دست از فرمان اتومبیل جدا کنید تماس بگیرید، کافیست کارکیت بلوتوث پرت (Parrot Bluetooth Car Kit) مدل MINIKIT Neo را صدا بزنید و نام مخاطب را به زبان جاری سازید تا تماس برقرار گردد...

معرفی
کارکیت بلوتوث بلوترک Bluetrek Bluetooth Car Kit SPEAKY

در حین رانندگی شما جهت تسلط بیشتر به هر دو دست خود احتیاج خواهید داشت، اما در صورتی که نیاز به تماس فوری در حین رانندگی داشتید و یا در صورتی که با شما تماس گرفته شود چگونه باید به تماس خود نیز پاسخ دهید؟ راه حل این مسئله به راحتیِ خرید یک دستگاه کارکیت می‌باشد، کارکیت بلوتوث بلوترک (Bluetrek Bluetooth Car Kit) مدل SPEAKY با ظاهری جذااب و بامزه..

نا موجود
کارکیت بلوتوث جبرا Jabra Bluetooth Car Kit CRUISER2

ما معمولا در توجیه خرید نکردن یک وسیله مقدار پول خرج شده را به ارزش جانمان ارجحیت می‌دهیم، در حالی که پول، اگر ما نباشیم ارزشی ندارد. یک از راه‌های به خطر انداختن جانمان صحبت با تلفن همراه در دست، در ماشین است. کارکیت بلوتوث جبرا (Jabra Bluetooth Car Kit) خطر این عامل را به حداقل می‌رساند. کارکیت Cruiser2 جبرا (Jabra) به راحتی به تلفن شما متصل..

نا موجود
کارکیت بلوتوث جبرا Jabra Bluetooth Car Kit DRIVE

وقتی شما در اتومبیل با تلفن در دستتان صحبت می‌کنید، عملکرد حسی شما به اطرافتان به شدت افت می‌کند، و یک نتیجه واضح دارد: احتمال تصادف بیشتر می‌شود. با کارکیت بلوتوث جبرا درایو (Jabra Drive) شما می‌توانید بدون هیچ استرسی در اتومبیلتان با تلفن صحبت کنید. کارکیت جبرا (Jabra) به راحتی به تلفن شما متصل می‌شود و امکان صحبت کردن با تلفنتان را بدون استفاده ..

نا موجود
کارکیت بلوتوث جبرا Jabra Bluetooth Car Kit FREEWAY

کارکیت بلوتوث Jabra Freeway (جبرا)، مکالمه‌های بدون نیاز به دست را از هر زمانی آسان‌تر و کنترل مکالمه‌ها را بی‌دردسر کرده است. کارکیت Freeway جبرا (Jabra Car Kit) اولین کارکیتی است که سیستم استریو با 3 اسپیکر و صدای فراگیر مجازی دارد؛ که صداها را از هر وقت دیگری شفاف‌تر، شنیدنی‌تر و با طراوت‌تر می‌کند. با تکنولوژی میکروفون دوگانه کارکیت جبرا (..

نا موجود
کارکیت بلوتوث جبرا Jabra Bluetooth Car Kit STREAMER

برای شنیدن موسیقی روی تلفن همراهتان در ماشین Jabra Streamer بهترین انتخاب است. Streamer از طریق فیش 3.5 میلیمتری AUX به پخش کننده ماشین و توسط بلوتوث به تلفن همراهتان وصل شده و موسیقی را از طریق باندهای اتومبیل پخش می‌کند...

نا موجود
کارکیت بلوتوث جبرا Jabra Bluetooth Car Kit TOUR

همگی از خطرات استفاده از تلفن همراه در حین رانندگی آن هم به دلیل اینکه با درگیر شدن یک دست تمرکز و توانایی راننده در کنترل اتومبیل کاهش میابد، آشنایی داریم. با کارکیت Jabra TOUR می‌توانید بدون نیاز به رها کردن فرمان اتومبیل مکالمه تلفنی داشته باشید. این کارکیت مجهز به میکروفون HD می‎باشد که صدا را با وضوح تمام منتقل می‌نماید. شما می‌توانید با استفا..

نا موجود
کارکیت بلوتوث سوپرتوث SuperTooth Bluetooth Car Kit CRYSTAL

SuperTooth Crystal یک کارکیت بلوتوث مخصوص استفاده در اتومبیل است. این اسپیکرفون به صورت بی سیم و از طریق بلوتوث به تلفن همراه شما متصل می‌شود و به شما اجازه می‌دهد هنگام رانندگی بدون نیاز به استفاده از دست مکالمه تلفنی داشته باشید. هنگام استفاده از این محصول می‌توانید چشم‌های خود را به جاده بدوزید و با دستان خود فرمان اتومبیل را نگه دارید...

نا موجود
کارکیت بلوتوث سوپرتوث SuperTooth Bluetooth Car Kit HD

به دست گرفتن گوشی تلفن در حین رانندگی ممکن است جان راننده و سرنشینان را به خطر بی‌اندازد، با کارکیت بلوتوث سوپرتوث (SuperTooth Bluetooth Car Kit) مدل HD بدون نیاز به جدا کردن دست‌هایتان از فرمان تماس تلفنی داشته و حتی SMS بفرستید...

نا موجود
کارکیت بلوتوث پلنترونیکس Plantronics Bluetooth Car Kit K100

وضوح صدا را با اسپیکرفون K100 محصول جدید پلنترونیکس تجربه کنید و برای همیشه با سیم‌های دست و پا گیر خداحافظی کنید. این اسپیکرفون بسیار نازک بوده و طوری طراحی شده است که به طور ثابت روی صفحه آفتاب‌گیر جلو ماشین قرار می‌گیرد و همان طور که از پلنترونیکس انتظار دارید، صدا را به بهترین نحو ممکن منتقل می‌کند. پخش صدا از طریق اسپیکر هنگام تماس تلفنی،..

نا موجود