آخرین بروزرسانی قیمت و موجودی فروشگاه: پنجشنبه 7 اسفند 1391 / 14:25

فروش، لیست قیمت و خرید پرزنتر

با گجت‌هایی موسوم به پرزنتر (presenter) به ارائه‌ها و کنفرانس‌های خود لباس فناوری پوشانده و با کنترل کاملتر و اعتماد به نفس بیشتر از ارائه خود لذت ببرید، معمولا این دستگاه‌‎ها از دکمه‌های کنترلی جهت‌دار برای مدیریت اسلایدها برخوردارند و نیز با داشتن یک پوینتر لیزری کار اشاره بر روی پرده نمایش را برایتان بسیار ساده خواهند نمود، همچنین پرزنتر ها به صورت ماوس بی سیم نیز ارائه می‌شوند که این کارایی دوگانه ابتکار عمل بیشتری را در اختیارتان می‌گذارد.

بیشتر

کالارنا در لیست پرزنتر (presenter) خود بهترین‌ها را برایتان انتخاب نموده و اطلاعات تکمیلی در مورد آنها را برایتان فراهم نموده است.

مقایسه کالاها (0)
نمایش:
مرتب کردن بر اساس:
نحوه نمایش: لیستشبکه
ماوس پرزنتر اکرون acron Presenter Mouse OM123 ARTA

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که در حین ارائه، بارها مجبور شده‌اید که به سمت لپ تاپ رفته تا فقط یک صفحه پاورپوینت را تغییر دهید، یا برای نشان دادن نقطه‌ای در صفحه باید حتما در کنار لپ تاپ می‌ایستادید. ماوس پرزنتر اکرون (acron Wireless Presenter Mouse) مدل Arta تمام محدودیت‌های شما را یکجا از میان بر می‌دارد. این موس بی سیم بوده و با دکمه‌های تعبیه..

نا موجود
ماوس پرزنتر مایکروسافت Microsoft Wireless Notebook Presenter Mouse 8000

پس از امتحان کردن ماوس پرزنتر مایکروسافت (Microsoft Wireless Notebook Presenter Mouse) مدل 8000 تعجب خواهید کرد که پیش از این چگونه بدون آن زندگی می کردید. با استفاده از کنترل های مربوط به نمایش پاورپوینت و ... می‌توانید حتی از فاصله 9 متری از طریق اتصال بی سیم با یک کلیک اسلاید های خود را تغییر دهید. با استفاده از اشاره گر لیزری این موس می توانید ..

نا موجود
پرزنتر جنیوس Genius Presenter Media Pointer 100

پرزنتر Media Pointer 100 جنیوس (Genius) بهترین وسیله برای انجام یک ارائه است. تکنولوژی پیشرفته بی سیم 2.4GHz قابلیت کار در فاصله 10 متری از کامپیوترتان را بدون هیچ تداخلی می‌دهد. پرزنتر جنیوس وسیله‌ای کاربردی برای جلسات، سخنرانی‌ها، تعلیم و آموزش، وقتی در یک سفر کاری هستید است. با طراحی کاربر پسندش، Media Pointer 100 به شما اجازه می‌دهد که ارائه خو..

نا موجود
پرزنتر فیلیپس Philips Presenter SNP3000U

آیا می‌خواهید در هنگام ارائه یک مطلب به راحتی بدون نزدیک شدن به لپ تاپ نرم افزار پاورپوینت را کنترل نمایید؟ آیا تمایل دارید با یک اشاره‌گر لیزری به راحتی به هر نقطه‌ای از پرده نمایش اشاره کنید؟ پرزنتر فیلیپس (Philips Presenter) مدل SNP3000U به شما اجازه می‌دهد که آزادانه با مخاطب خود ارتباط برقرار کنید. پرزنتر فیلیپس با کاربرد بسیار ..

نا موجود
پرزنتر لاجیتک Logitech Presenter R400

پرزنتر بی سیم R400 لاجیتک طراحی شده است تا به شما کمک کند ارائه‌ای عالی داشته باشید. کنترل‌های اسلایدشو آن به شما کمک می‌کنند در طول ارائه خود اعتماد به نفس کامل داشته باشید. پیدا کردن جای دکمه‌ها با لمس، راحت است. این پرزنتر یک لیزر قرمز دارد که در بیشتر پس‌زمینه‌ها به راحتی قابل رویت است. برد 15 متری پرزنتر به شما آزادی حرکت در اتاق و امکان ارتبا..

نا موجود
پرزنتر لاجیتک Logitech Presenter R700

آیا ارائه‌ای در پیش دارید؟ آیا می‌خواهید از پایان‌نامه خود دفاع کنید؟ آیا مدرس هستید؟ پرزنتر لاجیتک (Logitech Presenter) مدل R700 همان ابزاریست که شما به آن احتیاج دارید، این پرزنتر کنترل کامل را در اختیار شما قرار می‌دهد، با لیزر قرمز آن به هر نقطه‌ای اشاره نمایید و به راحتی با دکمه‌های کنترلی، در میان اسلایدهای خود جابجا شوید و کیفیت یک ارائه ساد..

نا موجود