اعطای کارت اعتباری سهام عدالت از هفته آینده

به گزارش کالارنا، فهیمی گفت: از ابتدای هفته آینده دارندگان سهام عدالت می توانند به واسطه سهام عدالت خود، کارت اعتباری دریافت نمایند.

اعطای کارت اعتباری سهام عدالت از هفته آینده

به گزارش خبرنگاران به نقل از خبرنگاران،حسین فهیمی مدیرعامل شرکت سپرده گذاری مرکزی درباره نحوه پرداخت کارت های اعتباری سهام عدالت ، اظهار کرد: اقدامات لازم برای پرداخت کارت اعتباری انجام شده است، اما به دلیل بعضی ایرادات بین بانک و شرکت سپرده گذاری مرکزی، اعلام عمومی نشد با برطرف این مشکل از ابتدای هفته آینده دارندگان سهام عدالت می توانند به واسطه سهام عدالت خود، کارت اعتباری دریافت نمایند.

وی ادامه داد: با 7 بانک در این رابطه صحبت شده و بانک ملی پیشگام برای پرداخت کارت های اعتباری به پشتوانه سهام عدالت است.

مدیرعامل شرکت سپرده گذاری مرکزی گفت: در ابتدا سهامداران روش غیرمستقیم سهام عدالت که در سامانه سجام ثبت نام کردند و احراز هویت شدند درخواست آنالیز دارایی را به شرکت سپرده گذاری ارسال و بعد از آنالیز، شرکت سپرده کذاری به بانک ارسال می کرد و در نهایت بانک، سقف تضمین را مشخص می کرد و دوباره به شرکت سپرده گذاری مرکزی ارسال می شد.

وی افزود: کار های اداری بین سپرده گذاری و بانک ها بصورت دستی انجام می شد که تصمیم گرفتیم تا دارندگان سهام عدالت بتوانند با اپلیکیشن بانک ها، درخواست خود را ثبت نمایند.

فهیمی گفت: دارندگان سهام عدالت که روش غیر مستقیم را انتخاب کردند باید در سامانه سجام ثبت نام نمایند و احراز هویت شوند تا بتوانند 60 درصد سهام خود را، دریافت کارت اعتباری نمایند.

وی اعلام کرد: زمانی که دارنده سهام عدالت درخواست خود را می دهد، شرکت سپرده گذاری مرکزی، قیمت پایانی روز قبل سهام را مبنا برای تضمین قرار می دهد.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 30 اسفند 1399 بروزرسانی: 30 اسفند 1399 گردآورنده: kalarena.com شناسه مطلب: 1771

به "اعطای کارت اعتباری سهام عدالت از هفته آینده" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعطای کارت اعتباری سهام عدالت از هفته آینده"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید