افشاگری عجیب در مورد دستمزد ماهانه مدیرعامل پرسپولیس

به گزارش کالارنا، این بخش از اظهارات هاشمی مطلقا از سوی انصاری فرد و نزدیکانش پاسخ داده نشده که به نظر می رسد به معنای صحت ادعای مطروحه باشد.

افشاگری عجیب در مورد دستمزد ماهانه مدیرعامل پرسپولیس

به گزارش کالارنا، محمدحسن انصاری فرد پس از استعفا از مدیرعاملی پرسپولیس جملاتی را علیه مهرداد هاشمی به زبان آورد که باعث شد این عضو هیات مدیره بعد از یک سال سکوتش را بشکند و در یک مصاحبه دو ساعته مطالب زیادی را در نقد شیوه مدیریت انصاری فرد به زبان بیاورد.

در این بین هاشمی در بخشی از اظهاراتش مدعی شد انصاری فرد با وجود استعفا حقوق ماه اسفندش را به طور کامل برداشت کرده و برای دو ماه بعد هم مساعده 30 میلیون تومانی برای خودش برداشت کرده است! این بخش از اظهارات هاشمی مطلقا از سوی انصاری فرد و نزدیکانش پاسخ داده نشده که به نظر می رسد به معنای صحت ادعای مطروحه باشد.

معین نیست که آیا این مساعده به معنای حقوق کامل مدیرعامل مستعفی پرسپولیس بوده یا نه، اما حتی اگر مبلغ فوق را به عنوان دو ماه حقوق کامل قلمداد کنیم، گویا انصاری فرد ماهانه حداقل 15 میلیون تومان دریافتی از پرسپولیس داشته است که بعد از استعفا هم دو ماه دستمزد را به عنوان مساعده دریافت کرده و رفته!

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 24 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: kalarena.com شناسه مطلب: 1179

به "افشاگری عجیب در مورد دستمزد ماهانه مدیرعامل پرسپولیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افشاگری عجیب در مورد دستمزد ماهانه مدیرعامل پرسپولیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید