امضای تفاهم نامه همکاری فدراسیون کشتی و دانشگاه آزاد

به گزارش کالارنا، تفاهم نامه همکاری دانشگاه آزاد اسلامی و فدراسیون کشتی به امضا رسید.

امضای تفاهم نامه همکاری فدراسیون کشتی و دانشگاه آزاد

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت فدراسیون کشتی، صبح امروز و در جلسه شورای عالی ورزش دانشگاه آزاد اسلامی که در سازمان مرکزی این دانشگاه برگزار گردید، محمد مهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی و علیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی، تفاهم نامه همکاری در راستای ارتقای سطح سلامت و تندرستی جامعه و همکاری و مشارکت دستگاه ها و دست اندرکاران ورزش و تربیت بدنی کشور امضا کردند.

این تفاهم نامه به منظور توسعه کمی و کیفی فعالیت های آموزشی و پژوهشی، برگزاری جشنواره ها، المپیادها و مسابقات ورزشی مرتبط با کشتی در بین دانشجویان، ایجاد شادابی و غنی سازی اوقات فراغت دانشجویان به وسیله توسعه رشته کشتی، ارتقای سطح آمادگی جسمانی و روانی و اجتماعی دانشجویان به وسیله شرکت در فعالیت های رشته کشتی در دانشگاه ها، شناسایی دانشجویان مستعد در رشته کشتی و بهره گیری از آنها در تیم های ملی کشور و دیگر موارد به امضا رسیده است.

استعدادیابی در مدارس سما دانشگاه آزاد اسلامی و تداوم آن در ورزش دانشگاهی با راه اندازی مدارس کشتی، راه اندازی رشته تحصیلی کشتی در مقطع کارشناسی در بعضی واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی، همکاری در برگزاری دوره های آموزشی مربیگری و داوری، همکاری در برگزاری سمینارهای علمی و پژوهشی در زمینه توسعه رشته کشتی و ... از جمله موارد مورد تأکید در این تفاهم نامه است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 23 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: kalarena.com شناسه مطلب: 986

به "امضای تفاهم نامه همکاری فدراسیون کشتی و دانشگاه آزاد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امضای تفاهم نامه همکاری فدراسیون کشتی و دانشگاه آزاد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید