انتخابات سوریه، احتمال تمدید زمان رأی گیری ، شروع شمارش آرا بلافاصله پس از خاتمه انتخابات

به گزارش کالارنا، عضو کمیته قضایی عالی انتخابات سوریه از احتمال تمدید پنج ساعته زمان رأی گیری انتخابات مجلس این کشور اطلاع داد.

انتخابات سوریه، احتمال تمدید زمان رأی گیری ، شروع شمارش آرا بلافاصله پس از خاتمه انتخابات

به گزارش گروه بین الملل کالارنا به نقل از شبکه خبری المنار، قاضی مخلص قیسیه عضو کمیته قضایی عالی انتخابات سوریه با بیان اینکه انتخابات از ساعت 7 صبح امروز شروع شده است و تا ساعت 7 شب ادامه دارد، گفت، در صورت لزوم احتمال تمدید زمان رأی گیری به مدت پنج ساعت وجود دارد.

به گفته قیسیه، پس از سرانجام زمان مشخص شده برای انتخابات، بلافاصله شمارش آرا شروع می گردد اما در صورت لزوم احتمال تمدید زمان رأی گیری حداکثر به مدت پنج ساعت وجود دارد.

وی گفت: کمیته قضایی عالی انتخابات پس از سرانجام زمان رأی گیری، بر اساس تماس با مراکز انتخاباتی و کمیته های فرعی در تمام استان ها در خصوص تمدید زمان رأی گیری تصمیم گیری می نماید.

وی ادامه داد: این کمیته مسئول و ناظر مستقیم انتخابات است و نظارت بر فرایند برگزاری انتخابات تا زمان اعلام نتایج وظیفه اصلی آن به شمار می آید و کمیته های فرعی متشکل از سه قاضی در این زمینه همکاری دارند و تا زمان سرانجام رأی گیری بازدیدهای مداوم خواهند داشت.

قیسیه در خصوص مناطق پرتنش که اکنون در مناطق تحت کنترل دولت سکونت دارند، گفت: مراکز جدیدی برای این افراد در بعضی استان ها افتتاح شده است که به اهالی استان های رقه و ادلب امکان می دهد در مناطق اقامت کنونی رأی بدهند.

+

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 22 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: kalarena.com شناسه مطلب: 1392

به "انتخابات سوریه، احتمال تمدید زمان رأی گیری ، شروع شمارش آرا بلافاصله پس از خاتمه انتخابات" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتخابات سوریه، احتمال تمدید زمان رأی گیری ، شروع شمارش آرا بلافاصله پس از خاتمه انتخابات"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید