بیانیه باشگاه گیتی پسند علیه سرمربی فرش آرا؛ اگر داور متوجه لگد شما می شد، شاید مادام العمر محروم می شدید

به گزارش کالارنا، باشگاه گیتی پسند اصفهان پس از اظهارات سرمربی تیم فوتسال فرش آرا علیه یکی از بازیکنان تیم اصفهانی، بیانیه ای صادر کرد.

بیانیه باشگاه گیتی پسند علیه سرمربی فرش آرا؛ اگر داور متوجه لگد شما می شد، شاید مادام العمر محروم می شدید

به گزارش کالارنا، به دنبال اظهارات سرمربی تیم فوتسال فرش آرای مشهد علیه محمدرضا سنگ سفیدی پس از دیدار این تیم مقابل گیتی پسند اصفهان، باشگاه اصفهانی بیانیه زیر را صادر کرد:

باشگاه صنایع گیتی پسند بعد از دیدار با فرش آرا و اظهارنظرهای متعدد عوامل باشگاه مذکور، بنا را بر سکوت به منظور احترام به تیم مقابل و سازمان لیگ و جامعه داوری گذاشت و هیچ مصاحبه ای توسط سرمربی یا بازیکنان گیتی پسند انجام نشد، اما با یک اظهارنظر غیرواقع و غیرحرفه ای توسط سرمربی تیم فرش آرا روبرو شدیم که نگارنده، موارد ذیل را به آقای مرتضایی یادآور می شود.

آقای مرتضایی! ظاهراً جنابعالی فقط خارج از مسابقه اخلاق مدار هستید، اما در حین بازی ها از این مبحث مستثنی می شوید که اگر نمی شدید، در زمان سرانجام نیمه اول بازی با گیتی پسند و در شلوغی صحنه، از پشت به داور حمله نمی کردید و به داور لگد نمی زنید که داور متوجه نشد که اگر متوجه شده بود، شما شاید مادام العمر محروم می شدید (فیلم موجود است). آقای مرتضایی! شما در جایگاهی نیستید که درباره بازیکن ملی پوش گیتی پسند که در رده ملی زحمات زیادی کشیده و جزو نفراتی بوده که سوم جهان شده است، انتقاد کنید.

آقای مرتضایی! ما به احترام مجموعه بزرگ فرش آرا و حاج آقا مرتضایی (مدیرعامل باشگاه) باز هم سکوت می کنیم و بیش از این از شما نمی گوییم. (فیلم ضربه سرمربی تیم فرش آرا به داور دیدار (آقای ترحمی) به زودی توسط باشگاه گیتی پسند منتشر خواهد شد تا در صورت صلاحدید مسئولین، کمیته داوران برخوردی قانونی کند).

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 22 مهر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: kalarena.com شناسه مطلب: 677

به "بیانیه باشگاه گیتی پسند علیه سرمربی فرش آرا؛ اگر داور متوجه لگد شما می شد، شاید مادام العمر محروم می شدید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیانیه باشگاه گیتی پسند علیه سرمربی فرش آرا؛ اگر داور متوجه لگد شما می شد، شاید مادام العمر محروم می شدید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید