کوشش برای برطرف سریع آبگرفتگی های ناشی از مسائل عمرانی

به گزارش کالارنا، در نشستی که به ریاست پیروز حناچی در مرکز کنترل ترافیک شهر تهران برگزار گردید، وضعیت آبگرفتگی و ترافیک معابر پایتخت مورد پایش نهاده شد.

کوشش برای برطرف سریع آبگرفتگی های ناشی از مسائل عمرانی

به گزارش گروه اجتماعی کالارنا، امروز شنبه چهارم آبان ماه سال 1398 پیروز حناچی شهردار تهران در مرکز کنترل ترافیک حضور یافت تا در نشستی با حضور معاونان فنی و عمرانی، حمل و نقل و ترافیک و خدمات شهری و محیط زیست، آخرین اقدامات صورت گرفته به منظور تسهیل جریان ترافیک و مدیریت آب های سطحی مورد پایش و آنالیز قرار گیرد.

در همین رابطه صفا صبوری دیلمی معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران در پیغامی که به وسیله بیسیم مرکزی شهرداری تهران منتشر شد از معاونان فنی و عمرانی مناطق 22گانه خواست ضمن هماهنگی با معاونان خدمات شهری از سطح مناطق متبوع خود بازدید و ضمن احصاء نقاطی که در نتیجه مسائل عمرانی دچار آبگرفتگی شده اند، نسبت به برطرف سریع موارد فوق اقدام نمایند.

در این پیغام از معاونان فنی و عمرانی مناطق 22گانه خواسته شده گزارش اقدامات عاجل در زمینه برطرف آبگرفتگی معابر را تا خاتمه وقت اداری روز شنبه یازدهم آبان ماه امسال به اداره کل هماهنگی فنی و عمرانی مناطق و سازمان ها ارسال نمایند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 23 آذر 1398 بروزرسانی: 28 فروردین 1399 گردآورنده: kalarena.com شناسه مطلب: 840

به "کوشش برای برطرف سریع آبگرفتگی های ناشی از مسائل عمرانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کوشش برای برطرف سریع آبگرفتگی های ناشی از مسائل عمرانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید