کوشش دوباره واتس اپ برای موافقت کاربران با سیاست جدید

به گزارش کالارنا، پیغام رسان واتس اپ آپدیت سیاست حریم خصوصی جنجالی خود را پیش خواهد برد اما به کاربران فرصت می دهد این آپدیت را بخوانند و همچنین بنری را برای ارائه اطلاعات بیشتر نمایش خواهد داد.

کوشش دوباره واتس اپ برای موافقت کاربران با سیاست جدید

این سرویس پیغام رسان در ژانویه به کاربران اعلام نمود در حال آماده سازی سیاست حریم خصوصی جدیدی است که تحت آن اطلاعات کاربران را به شکل محدود با فیس بوک و زیر مجموعه این شرکت به اشتراک خواهد گذاشت.

اعلام این تصمیم باعث برانگیخته شدن اعتراض جهانی و کوچ کاربران به اپلیکیشنهای رقیب نظیر تلگرام و سیگنال شد. در نتیجه واتس اپ ناچار شد اجرای سیاست جدید را تا ماه مه به تاخیر بیندازد و در این بین کوشش کند شرح دهد این آپدیت به روی اشتراک گذاری پیغامهای کاربران با شرکتها متمرکز شده و شامل پیغامهای خصوصی آنها نمی گردد.

در هند که بزرگترین پایگاه کاربران واتس اپ به شمار می رود چند روز پس از اینکه وزارت فناوری هند از واتس اپ خواست این به روزرسانی را حذف کند، مدیران فیس بوک به پاسخگویی در برابر یک هیئت پارلمانی در مورد لزوم انجام این تغییرات پرداختند.

واتس اپ در پست وبلاگ اعلام نمود دوباره به کاربران برای مرور و موافقت با آپدیت حریم خصوصی به منظور ادامه امکان استفاده آنها از این سرویس پیغام رسان یادآوری خواهد نمود و همچنین اطلاعات بیشتری را برای پاسخگویی به نگرانی هایی که از سوی کاربران مطرح می گردد، گنجانده است.

بر اساس گزارش رویترز، اعلام اخیر واتس اپ در حالی اجرا شده که اقدام فیس بوک - شرکت مادر این پیغام رسان - در مسدود کردن همه محتوای خبری در استرالیا، با انتقاد گسترده سیاستمداران و ناشران جهانی روبرو شده است.،ایسنا

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 2 فروردین 1400 بروزرسانی: 2 فروردین 1400 گردآورنده: kalarena.com شناسه مطلب: 1775

به "کوشش دوباره واتس اپ برای موافقت کاربران با سیاست جدید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کوشش دوباره واتس اپ برای موافقت کاربران با سیاست جدید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید