تکذیب اخذ مالیات از تراکنش های بانکی

به گزارش کالارنا، خبرنگاران: سایت خانه ملت موافقت مجلس با دریافت مالیات از تراکنش های بانکی را تکذیب کرد.

تکذیب اخذ مالیات از تراکنش های بانکی

به گزارش خبرنگاران خبری به نقل از سیدمحمدرضا میرتاج الدینی نایب رئیس کمیسیون برنامه، بودجه ومحاسبات مجلس در مورد تصویب اخذ مالیات از تراکنش های بانکی منشتر شد.

محمدحسین فرهنگی سخنگوی هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی این شایعه را تکذیب و تاکید نمود: به یقین پیشنهادات و گزارش مطروحه در صحن به معنای تصویب آن ها نیست چراکه این پیشنهادات قبل از هر تصمیمی صرفا مورد بحث و آنالیز قرار می گیرند. این در حالی است که به تازگی خبری در بعضی رسانه ها مبنی بر موافقت مجلس با اخذ مالیات از تراکنش های بانکی درج شده اما مجلس چنین تصمیمی نگرفته و نمایندگان صرفا دیدگاه های خود را مطرح نموده اند بنابراین این شایعه از پایه و اساس کذب است.

در حالی که بعضی رسانه ها این ادعا را به گفت و گوی سیدمحمدرضا میرتاج الدینی نایب رئیس کمیسیون برنامه، بودجه ومحاسبات مجلس منتسب می کردند اما او در گفت و گو با خانه ملت تاکید نمود: گفت وگوی من با یکی از رسانه ها در مورد تراکنش ها به درستی انعکاس نیافته است... در مجلس گاهی پیشنهادها و ایده های مطرح می گردد اما تصویب نمی گردد ...همانطور که اکنون پیشنهادهای زیادی در بودجه 1400 مطرح شده اما فرصت رسیدگی به همه آنها وجود ندارد.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 14 بهمن 1399 بروزرسانی: 14 بهمن 1399 گردآورنده: kalarena.com شناسه مطلب: 1680

به "تکذیب اخذ مالیات از تراکنش های بانکی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تکذیب اخذ مالیات از تراکنش های بانکی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید