خبرنگاران برخی مراکز آموزش فنی وحرفه ای سیستان و بلوچستان به جمع جهادگران عرصه پیشگیری از کرونا پیوستند

به گزارش کالارنا، زاهدان- خبرنگاران- مدیرکل آموزش فنی وحرفه ای سیستان و بلوچستان گفت: با آغاز عملیات دوخت روزانه بالغ بر 500 عدد ماسک در کارگاه های خیاطی مرکز آموزش فنی وحرفه ای زابل، برخی مراکز فنی و حرفه ای استان به جمع جهادگران عرصه پیشگیری از ویروس کرونا پیوستند.

خبرنگاران برخی مراکز آموزش فنی وحرفه ای سیستان و بلوچستان به جمع جهادگران عرصه پیشگیری از کرونا پیوستند

خداداد اولیایی روز پنجشنبه در گفت وگو با خبرنگار کالارنا گفت: در راستای حفظ سلامت مردم و پیشگیری از ویروس کرونا بانوان مهارت آموخته سرپرست خانوار روزانه 500 عدد ماسک در کارگاه خیاطی مرکز آموزش فنی و حرفه ای زابل آماده می کنند که تحویل بیمارستان امام علی (ع) این شهرستان می شود.

وی شرح داد: این فعالیت خیرخواهانه در کارگاه تولیدی مهارت آموزی الزهرا و در محیط کار واقعی انجام می شود و دیگر مراکز آموزش فنی و حرفه ای خواهران نیز به جمع جهادگران عرصه پیشگیری از کرونا پیوسته که به زودی اخبار تکمیلی اعلام خواهد شد.

مدیرکل آموزش فنی وحرفه سیستان و بلوچستان افزود: طرح تولید ماسک در مراکز آموزش فنی و حرفه ای سراسر استان صورت می گیرد و مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان زابل به صورت پایلوت آن را اجرا کرده است.

منبع: ایرنا
انتشار: 3 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 3 اردیبهشت 1399 گردآورنده: kalarena.com شناسه مطلب: 1127

به "خبرنگاران برخی مراکز آموزش فنی وحرفه ای سیستان و بلوچستان به جمع جهادگران عرصه پیشگیری از کرونا پیوستند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران برخی مراکز آموزش فنی وحرفه ای سیستان و بلوچستان به جمع جهادگران عرصه پیشگیری از کرونا پیوستند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید