سرمایه بنیاد بیل گیتسصرف مقابله با کرونا می شود

به گزارش کالارنا، بیل گیتس در مصاحبه ای اعلام کرده بنیاد بیل و ملیندا گیتس تمام توجه و سرمایه خود را صرف مقابله با پاندمیک کووید19 می کند.

سرمایه بنیاد بیل گیتسصرف مقابله با کرونا می شود

طبق گزارشی جدید بنیاد بیل گیتس تمام منابع اقتصادی خود را برای مقابله با کووید 19 صرف می کند.

مؤسس مایکروسافت در مصاحبه ای با روزنامه فایننشال تایمز اعلام کرده بنیاد بیل و ملیندا گیتس با سرمایه یش از 40 میلیارد دلار تمام توجه خود را معطوف پاندمیک کووید 19 کرده است.

او در این باره گفت: در سال های آینده فعالیت های اقتصادی به شدت کاهش می یابد و ده ها هزار میلیارد دلار به اقتصاد جهانی خسارت وارد می شود.

این بنیاد تا به امروز 250 میلیون دلار به مقابله با ویروس کرونا کمک کرده و بخش های دیگر این بنیاد که مشغول مقابله با بیماری های دیگر بوده اند نیز اکنون تمام تلاش و توجه خود را معطوف کووید 19 کرده اند.

گیتس در ادامه سخنانش در برابر اتهامات دونالد ترامپ، از سازمان جهانی بهداشت دفاع کرد و گفت: سازمانی که قبلاً روی ریشه کن کردن اچ آی وی، مالاریا و فلج اطفال تمرکز کرده بود اکنون تمام توجه خود را معطوف ویروس کرونا کرده است.

مؤسس مایکروسافت در این باره گفت: سازمان جهانی بهداشت اهمیت بسیار زیادی دارد و باید طی دوران پاندمیک کووید 19 از پشتیبانی بیشتری برخوردار شود.،مهر

بیشتر بخوانیم: بیل گیتس نسبت به شیوع گسترده کرونا در جهان هشدار داد

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 8 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: kalarena.com شناسه مطلب: 1275

به "سرمایه بنیاد بیل گیتسصرف مقابله با کرونا می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرمایه بنیاد بیل گیتسصرف مقابله با کرونا می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید