طباطبایی: واقعاً ارزش نیومایر و گرو در اروپا چقدر است؟، در مورد کیفیت این بازیکنان زودتر از اینها نظرم را گفته بودم

به گزارش کالارنا، هادی طباطبایی، پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: خیلی وقت پیش گفتم دو بازیکن خارجی استقلال از کیفیت پایینی برخوردارند.

طباطبایی: واقعاً ارزش نیومایر و گرو در اروپا چقدر است؟، در مورد کیفیت این بازیکنان زودتر از اینها نظرم را گفته بودم

به گزارش خبرنگار ورزشی کالارنا ، هادی طباطبایی که برای تماشای دیدار استقلال - پدیده خراسان به استادیوم آزادی آمده بود، در خاتمه این مسابقه در جمع کالارنا گفت: در حال حاضر جوان هایی را در ترکیب استقلال می بینیم در حالی که بازیکنان گرانقیمت زیادی روی نیمکت این تیم می نشینند، نفراتی که برای جذب آنها هزینه زیادی شده و به نظر می آید که این کار به اشتباه انجام شده است.

وی در مورد این مسئله که شفر حتی بازیکن جوان تیمش را که کیفیت خوبی داشتند از تمرین به بهانه اینکه تعداد شاگردانش زیاد است کنار گذاشته و از آنها استفاده نمی کند، اضافه کرد: اینکه شفر چنین تصمیمی را می گیرد به خودش مربوط است. او سرمربی تیم است و این حق را دارد که بازیکنان مدنظرش را انتخاب کند. من نمی خواهم در این مورد در کار سرمربی دخالت کنم. چنین موضوعی حتی به باشگاه هم ارتباطی ندارد.

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال با انتقاد از کیفیت نیومایر و الحاجی گرو خاطر نشان کرد: ما بار دیگر امروز کیفیت نیومایر را دیدیم، همان اوایل گفته بودم که واقعاً نظر مثبتی در مورد بازیکن خارجی استقلال ندارم که البته به برخی از آقایان برخورد! در هر صورت اینکه از مدیران قبلی ایراد می گیریم این فصل هم فرقی نکرد و در انتخاب نفرات خارجی برخی از مدیران فعلی هم نقش داشتند و آن زمان در نقل وانتقالات باشگاه فعالیت می کردند. من واقعاً می خواهم بدانم ارزش مالی نیومایر و گرو در فوتبال اروپا چقدر است؟ چرا باید آنها در ایران این قدر پول بگیرند و چنین کارایی داشته باشند؟!

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 17 اردیبهشت 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: kalarena.com شناسه مطلب: 429

به "طباطبایی: واقعاً ارزش نیومایر و گرو در اروپا چقدر است؟، در مورد کیفیت این بازیکنان زودتر از اینها نظرم را گفته بودم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طباطبایی: واقعاً ارزش نیومایر و گرو در اروپا چقدر است؟، در مورد کیفیت این بازیکنان زودتر از اینها نظرم را گفته بودم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید