علی دایی: انتخاب داور از سوی کمیته داوران دشمنی است یا لجبازی؟، از حرف داور خنده ام گرفت

به گزارش کالارنا، علی دایی، سرمربی تیم فوتبال سایپا انتقادهایی را علیه کمیته داوران بیان کرد و با این پرسش که انتخاب داوران لجبازی است یا دشمنی، خواستار پاسخگویی از سوی این کمیته شد.

علی دایی: انتخاب داور از سوی کمیته داوران دشمنی است یا لجبازی؟، از حرف داور خنده ام گرفت

به گزارش خبرنگار ورزشی کالارنا، علی دایی پس از تساوی بدون گل تیمش مقابل نساجی گفت: تیم ما خیلی بهتر از نساجی بود و موقعیت های زیادی داشتیم، اما نتوانستیم آن را تبدیل به گل کنیم. در کمال ناباوری داور پنالتی ما را نگرفت، در حالی که توپ را با دست گرفتند و اجازه ندادند گل گردد. داور می گوید قانون جدید است و من خنده ام گرفت. می گوید که بازیکن آنها سُر خورده، سُر بخورد، توپ که به دستش خورده است.

وی در واکنش به این مسئله که پس اعتقاد دارد هر توپی به دست بخورد پنالتی است، گفت: نه، شاید چند ماه دیگر این قانون اجرا گردد، اما بازیکن زمین خورده و مقابل گل ما را گرفته است که داور می گوید سُر خورد. این هم برای من جدید است!

سرمربی تیم فوتبال سایپا در مورد اینکه این اتفاقات داوری تا چه زمانی ادامه خواهد داشت، گفت: فعلاً که ادامه دارد. از کمیته داوران بپرسید. سؤال من این است، داوری که در بازی با داماش گیلان سر تیم ما را بریده بود را داور پشت دروازه ما گذاشتند؛ مگر می گردد؟ اسم این را لجبازی یا دشمنی بگذاریم؟ مگر می گردد داوری که عالم و آدم دیدند پنالتی ما را نگرفت، گل سالم ما را مردود اظهار داشت را به عنوان داور پنجم این بازی بگذارند؟

دایی در واکنش به این مسئله که با این اتفاقات فینال جام حذفی را هم از سایپا گرفتند، گفت: مطمئن باشید.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 10 تیر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: kalarena.com شناسه مطلب: 494

به "علی دایی: انتخاب داور از سوی کمیته داوران دشمنی است یا لجبازی؟، از حرف داور خنده ام گرفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "علی دایی: انتخاب داور از سوی کمیته داوران دشمنی است یا لجبازی؟، از حرف داور خنده ام گرفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید