فرماندهی کل ارتش سوریه از پاکسازی بیش از 40 روستا خبر داد

به گزارش کالارنا، فرماندهی کل ارتش سوریه با صدور بیانه ای گفت که نیروهای مسلح این کشور همچنان به حملات خود به سمت جنوبی و جنوب شرقی استان ادلب برای فروپاشی پیاپی گروه های تروریستی ادامه می دهند.

فرماندهی کل ارتش سوریه از پاکسازی بیش از 40 روستا خبر داد

به گزارش کالارنا به نقل از خبرگزاری رسمی سوریه (سانا)، در بیانیه ارتش سوریه آمده است که در روزهای گذشته نیروهای مسلح سوری پیروز شده اند که بیش از 320 کیلومتر مربع را پاکسازی کنند و جبهه النصره و دیگر گروههای تروریستی را از این مناطق خارج کنند و به بیش از 40 شهرک و روستا وارد شوند.

فرماندهی کل ارتش گفت: روستاها و شهرک های ام تینة، تلدم، ابو شرقی، الصیاده، الشعره، المدیرسه، الربیعه، الخریبه، برنان، البرسه، فروان، قطره، الحراکی، ابو دفنه، خربه معراتا، فعلول، ابو مکه، الصرمان، السقیعه، کرسنته، البرج، السرج، سحال، بریصه، الفرجه، ام جلال، تل الشیح، ابو حبه، الرفه، تل حران، حران، القراطی، الهلبه، تعل التح، التح، معیصرونه، تل معران، جرجناز، تحتایا، تل السید جعفر، البلوطه، ام الجبل، تل ابو حامد پاکسازی شده اند.

ارتش سوریه اعلام نمود: فرماندهی کل ارتش در عین حال که بر اتمام فرایند پاکسازی استان ادلب از لوث تروریست و حامیان آن اصرار دارد بر حفظ جان شهفرایندان بی گناه توجه خاصی دارد و از آنها می خواهد که از مناطقی که گروههای مسلح در آن قرار دارند، دور شوند و به سرعت خود را به مناطق تحت کنترل ارتش سوریه برسانند.

در این بیانیه همچنین آمده است که عملیات مبارزه با تروریسم تا زمان پاکسازی همه مناطق تحت اشغال تروریست ها و مزدوران آنها تحت هر نامی که باشند و در هرکجا که باشند ادامه خواهد یافت تا پرچم سوریه بر همه جغرافیای سوریه به اهتزاز درآید و پیروزی کامل بر تروریسم و حامیان آن محقق شود.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 24 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: kalarena.com شناسه مطلب: 987

به "فرماندهی کل ارتش سوریه از پاکسازی بیش از 40 روستا خبر داد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فرماندهی کل ارتش سوریه از پاکسازی بیش از 40 روستا خبر داد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید