مسمومیت جمعی از شناگران در یکی از مجموعه های آبی مشهد

به گزارش خبرگزاری مهر از مشهد به نقل از روابط عمومی علوم پزشکی مشهد، شهرام طاهرزاده اظهارکرد: ساعت 11:50 صبح امروز، طی تماس تلفنی مبنی بر بروز علائم مسمومیت در جمعی از شناگران یک مجتمع آبی، بلافاصله 5 دستگاه آمبولانس به همراه 14 نفر از کارشناسان مرکز حوادث و فوریت‌ها به محل اعزام شدند.

مسمومیت جمعی از شناگران در یکی از مجموعه های آبی مشهد

رئیس اداره حوادث و مدیریت بحران دانشگاه علوم پزشکی مشهد با اشاره به اینکه هم‌اکنون تکنسین‌های اورژانس مشغول امدادرسانی و مداوای این افراد هستند که دچار آبریزش بینی، تنگی‌نفس و تهوع شده‌اند؛ اظهار کرد: بر همین اساس، بیمارستان امام رضا(ع) به‌عنوان مرکز درمانی هدف انتخاب شده است و این مرکز نیز در حالت آماده‌باش هستند.

وی افزود: همچنین مراتب به معاونت بهداشت دانشگاه نیز جهت حضور در محل و بررسی علت بروز حادثه اعلام شده است.

منبع: mehrnews.com
اخبار و مقالات مرتبط با "مسمومیت جمعی از شناگران در یکی از مجموعه های آبی مشهد"

به گزارش خبرنگاران، محمدرضا زنوزی مطلق مالک باشگاه تراکتورسازی عضو جدید هیئت‌مدیره باشگاه را معرفی کرد.

به گزارش خبرنگاران، محمد سلطانی فر معاون امور مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی عصر امروز سه شنبه 23 مرداد در مراسم افتتاحیه نخستین نمایشگاه مطبوعات محلی استان تهران که در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی این استان برگزار گردید، با اشاره به فراگیر گردیدن موضوع جستجوی...

ناصر نبی پور در گفتگو با خبرنگاران از کاهش 2 هزارتومانی قیمت هرکیلوگرم تخم مرغ نسبت به هفته گذشته خبر داد و اظهارداشت: دلیل افزایش قیمت این محصول طی هفته های گذشته، مشکلات انتقال محصول از مراکز تولید به مراکز مصرف بود که موجب می شد تخم مرغ از مشهد و اصفهان به تهران نرسد.

به "مسمومیت جمعی از شناگران در یکی از مجموعه های آبی مشهد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با مسمومیت جمعی از شناگران در یکی از مجموعه های آبی مشهد

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید