نظر سرمربی سپاهان درباره برزیل ایران! (تور برزیل)

به گزارش کالارنا، سرمربی تیم فوتبال نفت آبادان گفت: آنگونه که شنیده ام صنعت نفت برزیل ایران است.

نظر سرمربی سپاهان درباره برزیل ایران! (تور برزیل)

اگر علاقمند به سفر با بهترین تور برزیل هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم تور برزیل از تورنتو، سائو پائولو و آبشار نیاگارا دیدن کنید و بهترین تجربه سفر را داشته باشید.

ژوزه مورایس در نشست خبری پیش از بازی با صنعت نفت آبادان، گفت: درباره بازی باید بگویم اولین بار است که به آبادان آمده ام. یکی دیگر از شهر های ایران که اگر موقعیت داشته باشم دوست دارم زیبایی های این شهر را ببینم. مردم آبادان مشتاق به زندگی کردن هستند. بازی هم زیبایی های خودش را دارد.

وی اضافه نمود: زندگی فعلی ما هم یک جور بازی است، ولی هیچ چیز مهم تر از حس خوبی گه فردا قرار است از دو تیم ببینیم نیست. تیم هایی که از دو شهر متفاوت ایران هستند و من احترام خاصی را برای تیم حریف قائل هستم. تیمی که آنگونه که من شنیده و نمی دانم درست یا غلط است، برزیل ایران است.

سرمربی سپاهان توضیح داد: این موضوع خیلی برای من جالب بود. فکر می کنم آبادان در جایگاه درستی واقع شده است و شاید باید برزیل در اینجا بود.

مورایس اظهار داشت: خیلی واضح است همانگونه که می گویند نفت آبادان تیمی برزیلی است از سبک بازی برزیلی ها برخوردار است. تکنیک خوبی از خودشان نشان دادند. بازی متفاوتی خواهد بود و احترام خاصی برای حریف قائل هستم. ما هم به عنوان تیم سپاهان اهداف خودمان را داریم و آمده ایم تا یک بازی خوب داشته باشیم. دنبال سه امتیاز هستیم و باید دید فردا چه اتفاقی می افتد. در کل خیلی خوشحالم که اینجا هستم.

وی ادامه داد: می دانم به تازگی سرمربی نفت آبادان عوض شده، اما برای تیم ها زیاد خوب نیست مدام مربی عوض نمایند، زیرا به ثبات خاصی احتیاج دارند. امیدوارم در آینده نزدیک تیم آبادان هم به ثبات خودش برسد و ببینیم بعد ها چه می گردد.

سرمربی سپاهان با تشکر از دعوت یکی از خبرنگاران آبادانی برای تماشای اماکن دیدنی این شهر درخصوص نفرات غایب تیمش برای بازی فردا، پاسخ داد: یکی از بازیکنان ویروسی گرفته که معین نیست شرایطش به چه شکل است. به علت مریضی نتوانست با ما بیاید، اما مصدومیت و مریضی بخشی از زندگی است و باید از این اتفاق رد شویم. باید با داشته های مان جلو برویم تا ببینیم چه کار می توانیم بکنیم، اما نفراتی که باید برای بازی فردا داشته باشیم، کامل در اختیار داریم.

منبع: فرارو
انتشار: 21 مهر 1401 بروزرسانی: 21 مهر 1401 گردآورنده: kalarena.com شناسه مطلب: 2417

به "نظر سرمربی سپاهان درباره برزیل ایران! (تور برزیل)" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نظر سرمربی سپاهان درباره برزیل ایران! (تور برزیل)"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید