واکنش سخنگوی وزارت خارجه به قطع همکاری شرکت های کره ای

به گزارش کالارنا، سخنگوی وزارت امور خارجه به دنبال قطع همکاری شرکت های ال جی و سامسونگ کره جنوبی با شرکت های ایرانی تاکید نمود که ایرانیان دوستان روزهای سخت را فراموش نمی نمایند.

واکنش سخنگوی وزارت خارجه به قطع همکاری شرکت های کره ای

به گزارش کالارنا، سیدعباس موسوی سخنگوی وزارت امور خارجه به دنبال قطع همکاری شرکت های ال جی و سامسونگ کره جنوبی با شرکت های ایرانی تحت فشار آمریکا، در توئیتی تاکید نمود که ایرانیان دوستان روزهای سخت را فراموش نمی نمایند.

موسوی آدینه شب در این توئیت اضافه نمود: ایرانیان دوستان روزهای سخت را فراموش نمی نمایند؛ اما بعضی شرکت های خارجی که در سال ها و ماه های اخیر صرفا با پذیرش قلدری آمریکا، ایران را ترک نموده اند، بدانند بازگشت به بازار ایران بسیار سخت خواهد بود.

وی توضیح داد: قانون تجارت می گوید حفظ بازار از ورود به آن سخت تر است.

به گزارش ایرنا، بدنبال قطع همکاری شرکت های ال جی و سامسونگ کره جنوبی با شرکت های ایرانی متاثر از تحریم های آمریکایی، آخرین تابلوهای این دو شرکت در حال جمع آوری از سطح شهر، فروشگاه ها و مغازه هاست و مشتریان و خانواده ها می توانند محصولات جایگزین سام و جی پلاس را استفاده نمایند.

سیدعلیرضا موسوی مجد رییس هیات مدیره انجمن لوازم صوتی و تصویری ایران به ایرنا گفت: پایین آوردن تابلوهای شرکت کره ای سامسونگ از مغازه ها چند وقتی است شروع شده و در هفته های آینده نخستین محصولات جایگزین سامسونگ با برند سام وارد بازار می گردد.

به گفته این مقام صنفی، اکنون کارهای مقدماتی انجام و تولیدات آزمایشی شروع شده است و تا انتها سال تلویزیون و مانیتور و از سال 99 لباسشویی و یخچال تولیدی این شرکت به بازار عرضه خواهند شد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 10 فروردین 1399 بروزرسانی: 28 فروردین 1399 گردآورنده: kalarena.com شناسه مطلب: 1103

به "واکنش سخنگوی وزارت خارجه به قطع همکاری شرکت های کره ای" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش سخنگوی وزارت خارجه به قطع همکاری شرکت های کره ای"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید