ورود خودرو های شخصی به عراق ممنوع شد

کمیته حمل ونقل و سوخت ستاد مرکزی اربعین در اطلاعیه ای از ممنوعیت خروج سواری های شخصی از 15 تا 30 مهر به مقصد عراق اطلاع داد.

ورود خودرو های شخصی به عراق ممنوع شد

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، کمیته حمل ونقل و سوخت ستاد مرکزی اربعین در اطلاعیه ای از ممنوعیت خروج سواری های شخصی از 15 تا 30 مهر به مقصد عراق اطلاع داد.

در اطلاعیه این ستاد آمده است:

با توجه به استقبال و افزایش تعداد زائران اربعین حسینی و محدودیت های موجود در شبکه راه های عراق، خروج سواری های شخصی از تاریخ 15 تا 30 مهرماه امسال به مقصد عراق ممنوع است.

دیروز مدیرکل دفتر صادرات گمرک ایران نیز در بخشنامه ای به گمرکات اجرایی از ممنوعیت صدور پروانه خروج موقت برای خودرو های شخصی در نیمه دوم مهر اطلاع داده بود.

در این بخشنامه آمده است؛ پیرو بخشنامه مورخ دوم مهرماه موضوع اقدامات لازم مرتبط با راهپیمایی اربعین حسینی و بر اساس تصمیمات اتخاذ شده در جلسه هفتم مهرماه امسال ستاد مرکزی اربعین حسینی وزارت کشور بدین وسیله اعلام می شود گمرکات اجرایی کشور از تاریخ پانزدهم مهرماه لغایت سی ام مهرماه از صدور پروانه خروج موقت برای خودرو های شخصی خوداری کنند؛ لذا شایسته از زمان اقدام لازم دستور فرمایید مراتب را به نحو مقتضی به اطلاع خدمت گیرندگان محترم رسانیده و بر حسن اجرای آن نظارت مستمر معمول دارند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: بروزرسانی: 19 آبان 1398 شناسه مطلب: 763

به "ورود خودرو های شخصی به عراق ممنوع شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ورود خودرو های شخصی به عراق ممنوع شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید