چاپ تمبر حاوی تصاویر ترامپ و کیم در کره شمالی

به گزارش کالارنا، اخیرا دولت کره شمالی با پرتاب موشک های جدید، نمایش زیردریایی های تازه و اعدام زندانیانش در انظار عمومی خبرساز شده است. حالا این کشور تمبرهایی حاوی تصاویر دونالد ترامپ و کیم جونگ اون را به چاپ رسانده است.

چاپ تمبر حاوی تصاویر ترامپ و کیم در کره شمالی

کره شمالی به گزارش خبرگزاری کیودو، روز دوازدهم ژوئن تمبرهایی در بزرگداشت اولین سالگرد اجلاس سنگاپور دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا و کیم جونگ اون، رهبر کره شمالی منتشر کرد که حال در پیونگ یانگ، پایتخت کره شمالی قابل خریدن است. یکی از تمبرها، حاوی تصویر اولین دست دادن ترامپ و کیم است و دیگری، تصویر امضای یک توافق مشترک بعد از دیدار تاریخی این دو رهبر را شامل می گردد.

تمبرهای بیشتری این بار با تمرکز بر دیدار برق آسای ترامپ با کیم در منطقه غیر نظامی واقع در مرز دو کره در راه انتشار است؛ منطقه ای که شدیدا تحت محافظت در مرز کره شمالی و کره جنوبی است و ترامپ طی این دیدار، به اولین رئیس جمهور آمریکایی بدل شد که در خاک کره شمالی قدم می گذارد.

به نظر نمی رسد که برای دومین اجلاس بین این دو رهبر که در ویتنام انجام شده بود، بزرگداشتی رسمی برپا گردد؛ ترامپ طی این دیدار که در ماه فوریه صورت گرفت و به شکست منتهی شد، به طور ناگهانی تغییر موضع داده بود. ، ایسنا

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 11 شهریور 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: kalarena.com شناسه مطلب: 575

به "چاپ تمبر حاوی تصاویر ترامپ و کیم در کره شمالی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چاپ تمبر حاوی تصاویر ترامپ و کیم در کره شمالی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید