کرونا در تراکتور و شهرخودرو؟، مدارک پزشکی را منتشر کنید، لطفا

به گزارش کالارنا، هر 2 باشگاه تراکتور و شهرخودرو در مورد بازیکنان مبتلا شده به کرونا با قطعیت صحبتی ننموده اند و تنها اعلام نموده اند که 6 بازیکن مشکوک به کرونا در این دو باشگاه وجود دارند، موضوعی که به نظر می رسد با سایر ادله همخوانی ندارد و تا واقعیت نیز فاصله داشته باشد.

کرونا در تراکتور و شهرخودرو؟، مدارک پزشکی را منتشر کنید، لطفا

به گزارش خبرنگاران، فرهاد حمیداوی مالک شهرخودرو گفت که 2 بازیکن این تیم مشکوک به کرونا هستند و این کار را برای تمرین کردن آن ها سخت خواهد نمود. موضوعی که چند روز پیش برای دیگر تیم خصوصی فوتبال ایران یعنی تراکتور نیز رخ داد و این باشگاه هم گفت 4 بازیکنش مشکوک به ابتلا به ویروس کرونا هستند و نمی توانند تمرینات را برای آمادگی در لیگ نوزدهم شروع نمایند.

این اتفاق درحالی برای 2 تیم شهرخودرو و تراکتور اتفاق افتاده که به نظر می رسد می تواند تا اثبات و تایید نهایی این اظهارات فاصله داشته باشد.

زمانی این اظهارنظر مالک 2 باشگاه کمی شبهه ایجاد می نماید که بدانید دوشنبه شب، بسیاری از اعضای باشگاه شهرخودرو گفتند هنوز پاسخ آزمایش ها نیامده اما یک روز بعد حمیداوی در مصاحبه ای اعلام نموده که از همان 2 شنبه می دانسته 2 بازیکن تیمش مشکوک به کرونا هستند.

شاید مسائل اقتصادی یکی از اصلی ترین دلایلی است که این 2 باشگاه خصوصی نمی خواهند لیگ نوزدهم ادامه پیدا کند. قرارداد سنگین بعضی بازیکنان تراکتور آن هم به دلار باعث شده تا این باشگاه لیگ فزونی بخواهد لیگ ادامه پیدا نکند و 30 یا 40 درصد از قرارداد بازیکنان تیممش را بکاهد. شهرخودرو نیز داشتان مشابهی دارد تیمی که اواسط فصل با مسائل اقتصادی روبرو بود و یحیی گل محمدی و چندی از بازیکنان این تیم ساز جدایی کوک کردند.

حالا کرونا فرصت ویژه ای برای تیم های زیان ده ایرانی و به خصوص تیم های خصوصی که از جیب خود هزینه می نمایند به وجود آورده تا شاید بتوانند مقداری اوضاع اقتصادی خود را مدیریت نمایند.

البته تا اینجا تنها اختلاف نظر 2 باشگاه شهرخودرو و تراکتور در مورد سرنوشت لیگ نوزدهم است. چرا که سرخ های آذربایجان معتقدند هیچ تیمی نباید قهرمان گردد هیچ تیمی هم نباید سقوط کند و همه چیز به فصل بعد موکول گردد اما مصاحبه حمیداوی نشان داد او با مخالفتی با قهرمانی پرسپولیس در صورت به انتها نرسیدن لیگ ندارد و تنها مسائلی که نام برده شد برای او مهم است.

این اظهارنظر دوگانه مالکین 2 باشگاه و به خصوص باشگاه پدیده شبهات مختلفی را در ذهن فوتبال دوستان به وجود آورده و بهتر است هر 2 باشگاه شهرخودرو و تراکتور نام و مدارک پزشکی 6 بازیکن مبتلا شده به کرونا را منتشر نمایند و تا به همه شک و شبهه ها انتها دهند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 7 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: kalarena.com شناسه مطلب: 1305

به "کرونا در تراکتور و شهرخودرو؟، مدارک پزشکی را منتشر کنید، لطفا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کرونا در تراکتور و شهرخودرو؟، مدارک پزشکی را منتشر کنید، لطفا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید