گنجی: ثبت نام بیش از 117 هزار دانشجو برای وام های نیمسال اول تحصیلی ، 80 درصد درخواست وام ها پرداخت شده است

به گزارش کالارنا، رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم از ثبت نام بیش از 117 هزار دانشجو برای دریافت وام های دانشجویی نیمسال اول تحصیلی اطلاع داد.

گنجی: ثبت نام بیش از 117 هزار دانشجو برای وام های نیمسال اول تحصیلی ، 80 درصد درخواست وام ها پرداخت شده است

مسعود گنجیِ، رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم در مصاحبه با خبرنگار دانشگاه خبرنگاران، در مورد آخرین شرایط ثبت نام و پرداخت وام های دانشجویی گفت: مهلت ثبت نام وام های دانشجویی که از اوایل آبان شروع شده بود ابتدای دی ماه به سرانجام رسید و در این مدت زمان بیش از 117 هزار دانشجوبرای دریافت وام ثبت نام کردند.

وی افزود: حدود 600 میلیارد تومان اعتبارات در نظرگرفته برای وام های نیمسال اول تحصیلی بود که تا به امروز سازمان برنامه و بودجه 51 درصد اعتبارات را اختصاص داده و بیش از 80 درصد درخواست وام ها پرداخت شده است.

گنجی افزود: مابقی درخواست وام ها بلافاصله بعد از تامین اعتبارات از سوی سازمان برنامه و بودجه به حساب دانشجویان واریز می گردد.

فرصتی برای ثبت نام دوباره وام شهریه نداریم

رئیس صندوق رفاه دانشجویان در مورد مهلت دوباره به دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی برای ثبت نام وام شهریه گفت: متاسفانه به علت آماده شدن صندوق رفاه برای ثبت نام وام های تحصیلی نیمسال دوم مهلت مجدد برای ثبت نام وام شهریه نداریم.

وی افزود: دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی حدود یک ماه برای ثبت نام وام شهریه فرصت داشتند و می توانستند در این مدت زمان ثبت نام و درخواست های خود را ارائه دهند.

گنجی گفت: ثبت نام وام های تحصیلی نیمسال دوم نیز همزمان با شروع ترم دوم دانشگاه ها از سوی صندوق رفاه دانشجویان شروع خواهد شد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 9 بهمن 1400 بروزرسانی: 9 بهمن 1400 گردآورنده: kalarena.com شناسه مطلب: 2207

به "گنجی: ثبت نام بیش از 117 هزار دانشجو برای وام های نیمسال اول تحصیلی ، 80 درصد درخواست وام ها پرداخت شده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گنجی: ثبت نام بیش از 117 هزار دانشجو برای وام های نیمسال اول تحصیلی ، 80 درصد درخواست وام ها پرداخت شده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید