200 گان بهداشتی برای کادر درمانی درگیر کرونا به همت جهادگران فراوری شد

به گزارش کالارنا، رئیس دانشکده فنی و حرفه ای کوثر گنبدکاووس گفت: به همت جهادگران بیش از 200 گان بهداشتی در ایام نوروز در کارگاه های دانشکده فراوری و به دانشگاه علوم پزشکی تحویل شد.

200 گان بهداشتی برای کادر درمانی درگیر کرونا به همت جهادگران فراوری شد

بهجت توحیدی، رئیس دانشکده فنی و حرفه ای دخترانه کوثر گنبدکاووس در مصاحبه با خبرنگار دانشگاه کالارنا، به فعالیت دانشجویان این دانشگاه در فراوری تجهیزات پزشکی در ایام نوروز اشاره نمود و گفت: حدود 10 نفر از جهادگران دانشجو و غیر دانشجو از دهم فروردین در یکی از کارگاه های این دانشکده که به این فعالیت جهادی اختصاص یافته بود، حضور یافتند و به فراوری گان بهداشتی اقدام کردند.

توحیدی بیان نمود: تا به امروز بیش از 200 گان فراوری شده که همه این محصولات به دانشگاه علوم پزشکی استان تحویل داده شده است.

رئیس دانشکده فنی و حرفه ای کوثر با اشاره به ظرفیت این کارگاه برای فراوری محصولات بهداشتی بیشتر، گفت: می توانیم ظرفیت فراوری را بیشتر کنیم، اما این مستلزم حمایت خیرین و تأمین پارچه مورد احتیاج است.

وی با بیان اینکه برای جذب جهادگران و خیرین فراخوانی نیز منتشر نموده ایم، ادامه داد: در این فراخوان از دانشجویان علاقه مند به شرکت در این اقدام جهادی دعوت نموده ایم و از حضور حداکثری دانشجویان استقبال می کنیم.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 2 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: kalarena.com شناسه مطلب: 1199

به "200 گان بهداشتی برای کادر درمانی درگیر کرونا به همت جهادگران فراوری شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "200 گان بهداشتی برای کادر درمانی درگیر کرونا به همت جهادگران فراوری شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید