6 دیداری که پرسپولیس در پنالتی مغلوب گشت و قهرمانی را از دست داد

به گزارش کالارنا، این اولین باری نبود که پرسپولیس جام حذفی را به خاطر ضربات پنالتی از دست داده است که در ادوار گذشته بارها و بارها پرسپولیس جام حذفی را در ضربات پنالتی از دست داده است.

6 دیداری که پرسپولیس در پنالتی مغلوب گشت و قهرمانی را از دست داد

از پروفایل ما بهروز ازند دیدن نمایید.

این دیدارها عبارتند از:

1- در سال 1356 و در دومین دوره از مسابقات فوتبال جام حذفی کشور، پرسپولیس برابر تیم فوتبال دارایی تهران مغلوب شد. پرسپولیس با نتیجه 10 بر 9 مغلوب دارایی چی ها شد.

2- در سال 60 و در مسابقات فوتبال جام حذفی کشور پرسپولیس برابر تیم شاهین در ضربات پنالتی باز هم مغلوب شد و باز هم نتوانست قهرمانی در مسابقات فوتبال جام حذفی کشور را به دست آورد.

3- در سال 62 و در مسابقات فوتبال جام حذفی تهران تیم امیدهای پرسپولیس به جای بزرگسالان در مسابقات فوتبال جام حذفی شرکت کرده و برابر تیم فوتبال کیان تهران مغلوب در ضربات پنالتی شدند.

4- در سال 84 و در مسابقات فوتبال جام حذفی کشور که در شهریور ماه انجام شد پرسپولیس و سپاهان اصفهان به فینال مسابقات فوتبال جام حذفی کشور رسیدند و در حالی که در 2 تیم در 2 دیدار رفت و برگشت خود برابر هم مساوی کرده بودند در ضربات پنالتی این تیم فوتبال پرسپولیس بود که با نتیجه 5 بر 4 مغلوب تیم فوتبال سپاهان اصفهان شد و قهرمانی در مسابقات فوتبال جام حذفی را اینگونه از دست داد.

5- در سال 91 باز هم تکلیف قهرمانی مسابقات فوتبال جام حذفی کشور در ضربات پنالتی مشخص شد. مسابقه فینال جام حذفی به یک تک مسابقه رسید و در این مسابقه تیم فوتبال پرسپولیس بود که با باخت برابر تیم فوتبال سپاهان اصفهان یک بار دیگر قهرمانی را در مسابقات فوتبال جام حذفی کشورمان از دست داد.

6- در سال 99 و در نیمه نهایی مسابقات فوتبال جام حذفی کشور که در روز 5 شهریور ماه انجام شد تیم فوتبال پرسپولیس برابر تیم استقلال بازنده شد و از دور رقابت های جام حذفی کنار رفت.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 22 مهر 1399 بروزرسانی: 23 مهر 1399 گردآورنده: kalarena.com شناسه مطلب: 1456

به "6 دیداری که پرسپولیس در پنالتی مغلوب گشت و قهرمانی را از دست داد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "6 دیداری که پرسپولیس در پنالتی مغلوب گشت و قهرمانی را از دست داد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید