برنامه فشرده سازمان لیگ برای فینالیست آسیا؛ پرسپولیس تنها 6 روز زودتر از فینال به قطر می رود!

به گزارش کالارنا، خبرگزاری خبرنگاران- برنامه هفته پنجم تا هفتم لیگ برتر در حالی اعلام شد که برنامه بازی های پرسپولیس کمی عجیب به نطر می رسد.

برنامه فشرده سازمان لیگ برای فینالیست آسیا؛ پرسپولیس تنها 6 روز زودتر از فینال به قطر می رود!

همراه ما باشید و با تور دوحه از مروارید خلیج فارس دیدن کنید و زیبایی های شهر دوحه را در خاطراتتان ثبت کنید.

به گزارش خبرنگاران، با توجه به برنامه جدید سازمان لیگ برای هفته های پنجم تا هفتم، به نظر می رسد کاروان پرسپولیس برای برگزاری بازی فینال لیگ قهرمانان آسیا فقط یک هفته زودتر از روز برگزاری فینال راهی قطر می گردد. طبق برنامه اعلام شده از سوی سازمان لیگ، تیم پرسپولیس در هفته پنجم باید روز یکشنبه 16 آذر، در قائمشهر به مصاف تیم نساجی مازندران برود. هفته بعد هم سرخ پوشان باید روز شنبه 22 آذر، در استادیوم آزادی و در چارچوب هفته ششم با ذوب آهن ملاقات نمایند. این برنامه درحالی اعلام شده که پیش از این گفته می شد سرخ ها باید 14 روز زودتر برای انجام بازی فینال لیگ قهرمانان آسیا راهی قطر شوند. بازی فینال لیگ قهرمانان آسیا در تاریخ 29 آذر در کشور قطر برگزار خواهد شد بنابراین انتظار می رفت پرسپولیسی ها روز 15 آذر راهی قطر شوند.

به نظر می رسد طبق برنامه جدید لیگ برتر که از سوی سازمان لیگ اعلام شده، پرسپولیسی ها فقط شش روز زودتر یعنی روز 23 آذر راهی قطر می شوند تا خود را آماده ملاقات نهایی لیگ قهرمانان آسیا نمایند. با این حساب تنها ملاقات پرسپولیس برابر سپاهان از هفته هفتم رقابت های لیگ بیستم به دلیل حضور سرخ ها در فینال لیگ قهرمانان آسیا به تعویق افتاده است. گفتنی است دیگر ملاقات نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا 2020 یا همان فینال لیگ قهرمانان آسیا منطقه شرق روز 22 آذر در استادیوم الجنوب قطر برگزار خواهد شد.

اگر سازمان لیگ به اجرای کامل برنامه ای که امروز اعلام شده اصرار داشته باشد، پرسپولیس باید همزمان با بازی نیمه نهایی دو تیم شرق آسیا در دوحه، در چارچوب هفته ششم لیگ برتر میزبان ذوب آهن اصفهان باشد. پیش از این گفته می شد احتمالا بازی پرسپولیس مقابل شهر خودرو آخرین ملاقات این تیم در لیگ برتر تا قبل از فینال آسیا خواهد بود. اما حالا برنامه سازمان لیگ معین نموده پرسپولیس باید تا 22 آذر در لیگ برتر به میدان برود.

جالب اینجاست که حتی به باشگاه نساجی هم به صورت شفاهی اعلام شده بود محتمل است بازی این تیم مقابل پرسپولیس به تعویق بیفتد اما حالا سازمان لیگ نه تنها برای برگزاری بازی پرسپولیس و نساجی در قائمشهر تاریخ معین نموده (16 آذر) بلکه برای پرسپولیس یک بازی دیگر هم در چارچوب هفته ششم در نظر گرفته است؛ بازی با ذوب آهن، 22 آذر در استادیوم آزادی!

طبق برنامه اعلام شده از سوی سازمان لیگ فوتبال ایران، ملاقات دو تیم پرسپولیس و سپاهان در چارچوب هفته هفتم رقابت های لیگ بیستم، در زمان دیگری برگزار خواهد شد. برنامه زمانی دقیق هفته پنجم تا هفتم رقابت های لیگ بیستم اعلام شد و با توجه به همزمانی مسابقات این هفته، حساس ترین ملاقات هفته که به میزبانی پرسپولیس در بازی رفت، انجام خواهد شد، مقابل طلایی پوشان اصفهانی به تعویق افتاد. طبق برنامه مسابقات هفته هفتم طی دو روز 27 ام و 28 ام آذرماه باید انجام گردد و باتوجه به فینال آسیا که در تاریخ 29 آذرماه برنامه ریزی شده است، شاگردان نویدکیا باید به اجبار در این هفته استراحت نمایند. با این وصف آخرین بازی پرسپولیس پیش از مصاف با نماینده شرق آسیا در فینال لیگ قهرمانان، روز شنبه 22 ام آذرماه برگزار می گردد و این تیم پس از این مسابقه راهی قطر خواهد شد تا آماده ملاقات نهایی نهایی لیگ قهرمانان آسیا در سال 2020 گردد.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 12 آذر 1399 بروزرسانی: 12 آذر 1399 گردآورنده: kalarena.com شناسه مطلب: 1560

به "برنامه فشرده سازمان لیگ برای فینالیست آسیا؛ پرسپولیس تنها 6 روز زودتر از فینال به قطر می رود!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برنامه فشرده سازمان لیگ برای فینالیست آسیا؛ پرسپولیس تنها 6 روز زودتر از فینال به قطر می رود!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید