همه اخبار و مقاله ها

واکنش جدید میرسلیم درباره انتخاب رئیس مجلس یازدهم

منتخب مردم تهران برای یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی می گوید قرار نیست به جای کنندگان مجلس عده دیگری گزینه ای برای ریاست مجلس انتخاب کنند.

21 تیر 1399

آنگلا مرکل: اپیدمی کرونا تا مدت ها با مردم باقی خواهد ماند

صدراعظم آلمان از مردم این کشور خواست تا دستاوردها در زمینه مبارزه با ویروس کرونا را به خطر نیندازند.

20 تیر 1399

گربه ها ممکن است میزبان بی علامت کرونا باشند

نتایج یک آنالیز جدید نشان می دهد که گربه ها ممکن است میزبان های واسطه خاموش ویروس کرونا باشند، چرا که ممکن است هیچ علامتی از عفونت با این ویروس را بروز ندهند.

20 تیر 1399

کاهش سطح قرنطینه درانگلیس و نگرانی ازموج دوم کرونا

هجوم سیلی از شهروندان انگلیسی که در نخستین روز از کاهش سطح قرنطینه در این کشور، بدون رعایت نکات بهداشتی به استفاده از وسایل نقلیه عمومی سرازیر شده اند، سبب افزایش نگرانی ها درباره موج دوم شیوع کرونا در این کشور شده است.

19 تیر 1399

مقررات منع آمد و شددر ترکیه 4 روز تمدید شد

رئیس جمهوری ترکیه اعلام نمود، محدودیت های جدید از شنبه هفته آینده شروع می گردد و سه شنبه (19 مه) که تعطیلی رسمی است، خاتمه می یابد.

19 تیر 1399

فرصت دوباره برای ثبت نام در کنکور 99

فرصت دیگری برای ثبت نام یا ویرایش اطلاعات داوطلبان کنکور 99 از تاریخ 28 اردیبهشت تا 31 اردیبهشت 99 فراهم شد.

18 تیر 1399

برگزاری جلسه ستاد مقابله با کرونا در ورزش بدون تصمیم گیری جدید

به گزارش خبرنگاران، نشست هفتگی ستاد مقابله با کرونا در ورزش امروز به ریاست مهرزاد خلیلیان سرپرست فدراسیون پزشکی ورزشی و با حضور نماینده ستاد مقابله با کرونا استان تهران در محل این فدراسیون برگزار گشت.

18 تیر 1399

وزش باد شدید در تهران و بسیاری از استان ها ، بارش های جدید از 24 اردیبهشت

مدیر پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی با بیان اینکه روز چهارشنبه 24 اردیبهشت سامانه بارشی از شمال غرب وارد کشور می شود، گفت: امروز در برخی از استان ها نظیر تهران، البرز، سمنان، اصفهان، خراسان شمالی، خراسان رضوی، خراسان جنوبی، قم و فارس وزش باد شدید پیش...

18 تیر 1399

دبیرکل ناتو: کرونا بزرگترین چالش بعد از جنگ جهانی دوم است

دبیرکل ناتو با تاکید بر اینکه کرونا بزرگترین چالش بعد از جنگ جهانی دوم است از تسلیحات هسته ای ناتو و مشارکت هسته ای در این ائتلاف نظامی در برابر انتقادها حمایت کرد.

17 تیر 1399

چین از کانادا خواست مدیر ارشد هوآوی را فوراً آزاد کند

سخنگوی وزارت خارجه چین از کانادا خواست به منظور جلوگیری از وارد آوردن آسیب به روابط پکن - اتاوا فوراً مدیر ارشد شرکت هوآوی را آزاد کند.

17 تیر 1399

مسافران خارجی پس از ورود به انگلیس 14 روز قرنطینه شوند

به گزارش خبرنگاران به نقل از رویترز، یکی از انجمن های صنفی به نمایندگی از شرکت های هواپیمایی انگلیس امروز شنبه در بیانیه ای اعلام نمود که لندن به شرکت های مذکور دستور داده است تا مسافران خارجی را پس از ورود به این کشور به مدت 14 روز قرنطینه نگه دارد.

16 تیر 1399

آمادگی رئیس جمهوری چین برای یاری به کره شمالی در جنگ با کرونا

رئیس جمهوری چین در واکنش به پیغام رئیس کره شمالی نامه ای برای او ارسال کرد.

16 تیر 1399

کانون های هماهنگی دانش و صنعت در جهت جهش تولید قرار دارند

به گزارش خبرنگاران به نقل از معاونت علمی و فناوری،کانون های هماهنگی دانش، صنعت و بازار از جمله ظرفیت های قانونی ایجاد شده در زیست بوم نوآوری کشور هستند که تونسته اند نقشی موثر در ایجاد ارتباط میان بخش های تولیدی کشور(صنعت)، بخش توزیعی(بازار) و مراکز تولید...

15 تیر 1399

انتقاد از عدم قرائت گزارش تفحص از قاچاق، امیدواریم در مجلس یازدهم هیأت رئیسه قوی تری داشته باشیم

عضو کمیسیون آیین نامه داخلی مجلس با انتقاد از عملکرد هیأت رئیسه گفت: عدم قرائت گزارش تحقیق و تفحص از قاچاق کالا و ارز در واقع اتلاف منابع و هزینه های انجام شده در این باره است.

15 تیر 1399

واکنش موسوی به تداوم فضاسازی ها علیه ایران درباره شهروندان افغان

سخنگوی وزارت امور خارجه به تداوم فضاسازی بعضی رسانه های بیگانه در مورد وقوع حادثه برای بعضی شهروندان افغانستان در منطقه مرزی با ایران واکنش نشان داد.

14 تیر 1399

غریب آبادی: ایران در صدر بازرسی های آژانس بین المللی انرژی اتمی در سال 2019 نهاده شد

نماینده دائم ایران در آژانس بین المللی انرژی اتمی گفت: ایران با پذیرش 21 درصد کل بازرسی های آژانس انرژی اتمی در سطح دنیا در سال 2019 و پذیرش بیش از 90 درصد از بازرسی ها در صدر کشور های پذیرنده بازرسی های آژانس نهاده شد.

14 تیر 1399

خواص لیمو برای زیبایی پوست

مهم است که قبل از هر چیز به تغذیه سالم توجه کنید تا پوست سالمی داشته باشید، یعنی اینکه آیا ویتامین ها و مواد معدنی لازم کافی در طول روز مصرف می کنید. کمبود آن ها در رژیم غذایی می تواند باعث رنگ پریدگی پوست و بروز آکنه شود.

13 تیر 1399

مرگ و زندگیاون و مسئله کره شمالی

فریدون مجلسی در روزنامه شرق نوشت: رهبر کره شمالی به خاطر قیافه شیرینش دوست داشتنی است و به دلیل آنچه از بی رحمی هایش نقل می گردد، رعب انگیز. پدربزرگش، کیم ایل سونگ، از نسل دوم رهبران کمونیست بود که راه استالین را در کشور خود ادامه داد و از شروع پیروزی و...

12 تیر 1399

هشدار هواشناسی نسبت به رگبار باران و گرد و خاک در بعضی استان ها

سازمان هواشناسی با صدور هشداری زرد از رگبار باران همراه با رعد و برق، وزش باد شدید همراه با گرد و خاک در بعضی مناطق کشور طی دو روز آینده (16 و 17 اردیبهشت) خبر داده است.

12 تیر 1399

مدرک تحصیلی و موسسه مورد ادعای نماینده منتخب مجلس جعلی است

مدیرکل دفتر آموزش عالی وزارت علوم درباره ادعای نماینده مجلس از داشتن مدرک موسسه تفتان خاش گفت: در این ماجرا هم مدرک ارائه شده فاقد اعتبار است و هم مؤسسه ای که ظاهراً مدرک از آنجا صادر شده وجود خارجی نداشت.

11 تیر 1399
تعداد: (1251)